android się zawiesił

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

android się zawiesił

Postprzez kris1980 » 14 Kwi 2013, o 14:39

witam zakupiłem tablet OVERMAXA DUAL DRIVE serii E z systemem 4.0 .wszystko świetnie śmigało około miesiąca ,aż tu trach…nie chce odpalic.
wciskam przycisk startowy przytrzymuje kilka sekund,no i wyskakuje napis overmax,następnie wyskakuje ludek android i tak se stoi i mryga oczami do znudzenia.i to jest jego cała praca.czyżby system się zawiesił.może wie ktoś jak go uruchomic? :(
kris1980

Reset pomoże

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 18 Kwi 2013, o 21:23

Nie wiem, czy już do czegoś doszedłeś, bo kilka dni minęło. Próbowałeś przycisku "reset"? Jest takie coś na obudowie, działa podobnie jak reset w komputerze tradycyjnym. W tablecie jest to bardzo mały otworek - ja w moim resetuję szpilką, bo nawet długopis jest zbyt gruby, i nie wejdzie.
Po takim resecie już wielokrotnie uruchamiałem tablety. Warto spróbować, jak nic nie pomaga. :oops:
Bardzo przydatną rzeczą jest etui do tabletu. Niemal każdy użytkownik tego potrzebuje, tylko nie każdy jest tego świadomy. Do pierwszego upadku tabletu!
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

android się zawiesił

Postprzez pawel.mat33 » 20 Maj 2014, o 18:33

Mozna zresetować, a jak nic nie pomoże to trzeba zaczekać aż się odwiesi.
pawel.mat33

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 1 gość