Co nowego w Androidzie 4.1?

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

Co nowego w Androidzie 4.1?

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 13 Paź 2012, o 20:50

Witam,
Niektórzy użytkownicy tabletów jeszcze dobrze nie oswoili się z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, a tutaj już na rynku pojawiła się kolejna wersja. Wiele osób pyta: co nowego oferuje Jelly Bean? Czy warto od razu przeinstalowywać system i robić upgrade do nowszej wersji? Odpowiedź jest jedna - warto na pewno. Co prawda wersja 4.1 nie przyniosła jakichś rewolucji - jak stwierdzili specjaliści z branży - jednak jest kilka usprawnień i nowych przydatnych pomysłów. Jednym z nich jest usługa Google Now. O tym i kilku innych aspektach możecie przeczytać na naszym blogu tabletoid. :idea:

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

re

Postprzez jacek017 » 7 Mar 2013, o 18:21

Jak dla mnie to Ice cream sandwich był słaby i na pewno zdecyduję się zaktualizować android na moim tablecie do Jelly Bean.
jacek017

ice cream

Postprzez kristoffer » 9 Mar 2013, o 03:27

@jacek017
Tak, moim zdaniem warto zaktualizować wersję androida z Ice Cream Sandwich do Jelly Bean. Ja odczuwam wzrost wydajności. :)
kristoffer

ja nie

Postprzez maniak » 27 Mar 2013, o 14:13

Ja akurat nie jestem z tych osób, które od razu po pojawieniu się nowego systemu aktualizują swój stary. Wiadomo nie zawsze pierwsza wersja jest dobra więc szkoda ryzykować od razu.
maniak

Aktualizacja

Postprzez macarena_1983 » 4 Cze 2013, o 23:33

Ja akurat nie jestem z tych osób, które od razu po pojawieniu się nowego systemu aktualizują swój stary. Wiadomo nie zawsze pierwsza wersja jest dobra więc szkoda ryzykować od razu.

Ja też wolę trochę poczekać, zanim pozycja nowej wersji się ugruntuje. Do tej pory mam na swoim tablecie andka 4.0 Uważam za bardzo dobre wydanie ICS i na razie się go trzymam. :nazolwiu:
macarena_1983

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 1 gość