dell venue 7

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

dell venue 7

Postprzez Jozekx » 1 Lut 2015, o 01:18

Mam pytanie odnośnie niektórych aplikacji na della. Chciałem sobie zainstalować instagram, ale mam komunikat że "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją. Nie da rady ?
Jozekx

Do: dell venue 7

Postprzez marcus » 1 Lut 2015, o 12:37

prawdopodobnie instagram jest na nowszą wersję androida, wiec pierwsze co to sprawdź czy są dostępne aktualizacje na Twoj tablet - na stronie della musisz tego poszukać.

Jeśli nie ma aktualizacji a zależy Ci na tej czy innych apliakcjach, które nie chcą się wgrac to możesz się pobawić w instalowanie innego romu. Są fora skupione wokół róznych wersji androida itp, Ogólnie mnóśtwo instrukcji itp. w necie, więc myślę, że to do ogarnicia bez większych problemów. Co najwyżej trochę czasu po,święcisz.

Druga sprawa to podobno czasem wyskakuje ten komunikat jak wcześniej zakładałeś konto gmail na innym urządzeniu, i jak założysz nowe na dellu to może pomóc. Szczerze mówiąc nie jestem przeknany do tej wersji wydarzeń, ale warto spróbować ;)
marcus

Postprzez jacek111 » 11 Maj 2015, o 20:25

@jozekx i co - udało się rozwiązać problem? pytam z ciekawości, bo venue 7 to bardzo popularny tablet, który uchodzi za solidny sprzęt. Ale o tym problemie z instalkami już tez słyszałem... Jeśli nie dałoby się tego obejść to byłaby poważna wada... (chociaż zdaje się, ze jakby mu pozmieniać trochę soft to powinno dać radę). Inna sprawa to jak wielu programów ten problem dotyczy. Z androidem już tak jest, że można go instalować na wszystkim, a deweloperzy często nie są w stanie napisać programu, który zadziała na każdej wersji.
jacek111

Postprzez Jozekx » 15 Cze 2015, o 22:47

Teraz mam poważniejszy problem, mianowicie mój dell strasznie muli :o nie mam zainstalowanych mnóstwo aplikacji a w chromie pracuje się tragicznie ... co chwilę ram skacze do ponad 80% użycia. Co zrobić :O ?
Jozekx

Postprzez GrimPiece » 17 Cze 2015, o 12:05

zmienić chrome na inną przeglądarkę ;) polecam operę albo operę mini.
GrimPiece

Postprzez Jozekx » 18 Cze 2015, o 14:19

a to on tak z natury zamula? btw jak to jest że cały czas ramy stoi powyżej 78%
Jozekx

Postprzez marcus » 18 Cze 2015, o 18:52

normalny a nie mobilny słynie z tego, że otwiera milion procesów, jak otwierasz kolejne karty - ale to głównie procka obciąża, pamieci się nie przeglądałem. też miałem operę na telefonie i chodziło całkiem przyzwoicie - tyle, że miałem wersję mini. Mankament był taki, że od nowa wczytywała całą treść na stronie bodajże po przygaszeniu ekranu.
marcus

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość