Free QR Scanner-Barcode Reader

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

Free QR Scanner-Barcode Reader

Postprzez Joannece » 5 Kwi 2017, o 07:48

** Jeśli szukasz potężnego czytnika kodu QR i skanera kodów kreskowych, obsługującego wszystkie główne formaty kodu kreskowego, takie jak ISBN, EAN, UPC i inne, czytnik kodu QR jest taki. **


Image


Czytnik kodów QR to najszybszy czytnik kodów kreskowych i czytnik kodu kreskowego. Czytnik kodu QR jest niezbędną aplikacją dla każdego urządzenia z Androidem. Kody QR i kody kreskowe są wszędzie; Możesz teraz skanować i czytać je za pomocą czytnika kodu QR.

Podczas skanowania kodu QR, jeśli kod zawiera adres URL witryny, zostanie automatycznie przeniesiony do witryny. Jeśli kod zawiera tylko tekst, natychmiast go zobaczysz. W przypadku innych formatów, takich jak numery telefonów, adresy e-mail lub informacje kontaktowe, zostanie wyświetlony monit o podjęcie odpowiednich działań.

BARCODY PRODUKTU

Czytnik kodów QR rozpoznaje wszystkie popularne typy kodów kreskowych (UPC, EAN i ISBN) oraz pokazuje ceny, recenzje i inne informacje o wszystkich skanowanych produktach. Skanowanie kodów kreskowych wymaga nowszych urządzeń, aby działały niezawodnie. Kamery na starszych urządzeniach nie zapewniają rozdzielczości ani ostrości wymaganej do skanowania kodu kreskowego.

DODATKOWE FUNKCJE

• Przełączaj przednią lub tylną kamerę do skanowania
• Przełącznik, aby włączyć światło urządzenia (jeśli jest wyposażone) w celu skanowania w słabych warunkach oświetleniowych


WYMAGANIA

Aby korzystać z aplikacji, urządzenie musi mieć wbudowaną kamerę. Podczas skanowania kodów przekierowujących do zawartości online, na przykład w witrynach internetowych, konieczne będzie połączenie z Internetem.

Zrzuty ekranu:
 

Image


 

Image

 

Image

 

Image


Play Store:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ivymobi.qrscanner.free&referrer=utmsource%3Dforumseo
Joannece
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 Mar 2017

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości