Goclever TAB A93.2 recovery

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

Postprzez Vilaxo » 4 Sty 2014, o 22:16

Witam mam pewien problem. Posiadam tablet goclever tab A98.2 Włączając go wyświetla mi się "android 4.0 on board" i nic się nie dzieje. Próbowałem przywrócić go do ustawień fabrycznych, ale włączając tryb recovery wyświetla mi się jedynie robocik na plecach z wykrzyknikiem. Wie ktoś jak na to poradzić?
Vilaxo

Goclever TAB A93.2 recovery - problem z systemem?

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 4 Sty 2014, o 22:30

Może to być jakiś poważniejszy problem z systemem niestety. Jeśli ni chce się włączać. A próbowałeś resetować tablet ? ( taki mały otworek na obudowie tabletu).
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Postprzez Vilaxo » 5 Sty 2014, o 11:37

Niestety próbowałem. Bez skutku. Czytałem na różnych forach, że recovery wchodzi bardzo oporowo. Próbuję ciągle - bezskutecznie.
Vilaxo

tablet do serwisu

Postprzez Jan Bielski » 14 Sty 2014, o 00:09

Niewykluczone, ze będziesz musiał oddać swój tablet do przeglądu na serwis Goclevera. Z tego co wiem to przez 24 miesiące mas tzw. door-to-door, czyli dajesz zgłoszenie i kurier przyjeżdza po tablet. Potem Ci go odwożą naprawionego. Czemu nie skorzystać z gwarancji, jeśli jest takowa?
Jan Bielski

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość