Hard reset tablet Kiano FLY 9,7 Quad.

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

Hard reset tablet Kiano FLY 9,7 Quad.

Postprzez hamax » 8 Paź 2014, o 13:24

Witam!

Wczoraj sprawdzalem tablet Kiano FLY 9,7 Quad,bo nie dzialalo wifi.Wiec zrobilem przywrocenie ustawien fabrycznych i strasznie dlugo czekalem jak to sie zrobi i jednak sie nie zrobilo,wiec wcisnelem reset z tylu tableta.Dzisiaj chcialem zrobic hard reset.Wszystko pieknie ladnie,ale czekam juz z 15 min i mam komunikat na tablecie ,,Recovery system v4.1.12 --Wiping data... Formating/data..,,Co mam zrobic?Caly czas tak jest . :(
hamax

Do: Hard reset tablet Kiano FLY 9,7 Quad.

Postprzez GrimPiece » 8 Paź 2014, o 16:50

Kiano chyba niestety lubą mieć takie dziwne zwiechy, chociaż jak do tej pory widziałem słyszałem głównie o zawieszkach przy właczaniu - na logo Android. Jak jest na gwarancji to się nie zastanawiaj tylko leć do serwisu.
GrimPiece

Postprzez hamax » 8 Paź 2014, o 17:04

Jak wlacze to niestety zatrzymuje sie na logo android.Gwarancji nie mam,bo to nie moj.
hamax

Postprzez jacek111 » 9 Paź 2014, o 16:31

Serwis KIano doradza robić aktualizacje w takim wypadku. Ale z tego c owiem nei zawsze to pomoga - spróbować jednak zawsze warto. Instrukcje najlepiej poszukaj na stronie Kiano albo na forum.android.com.pl - tam widziałem kiedyś napisaną typowo pod Kiano, własnie w takiej sytuacji jak piszesz.
jacek111

Postprzez hamax » 10 Paź 2014, o 08:37

W tym sens,że nie ma do mojego tableta aktualizacji. :/
hamax

Postprzez marcus » 10 Paź 2014, o 18:07

spróbuj zrobić reistal z jakimś uniwersalnym androidem lub jakimś sprawdzonym na tym modelu Kiano.
marcus

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość