Intenso Tab - Jak i jaki wgrać android?

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

Postprzez Prine » 15 Cze 2014, o 12:31

Witam! Mam problem, otóż dostał się w moje ręce tablet INTENSO TAB 8", taki jak w linku
http://www.intenso.de/produkte_pol.php?kategorie=33&&produkt=1353423391
Na początku, tak jak pisze na stronie producenta był on z systemem android 2.3, ale teraz jest zaktualizowany do 4.3 (tak pisze w informacji o systemie na tablecie). System działa i jest w porządku oprócz drobnych przycięć. Mam za zadnie coś z nim zrobić jednak zastanawiam się nad jeszcze jedną aktualizacją do 4.4 bądź cofnięcia systemu do 2.3. A może jeszcze jakis inny system?
Jeśli ma ktoś jakieś informacje co do tego urządzenia to prosiłbym o pomoc i sposób wgrywania. Pozdrawiam
Prine

Postprzez jacek111 » 15 Cze 2014, o 21:09

skąd te wątpliwości odnośnie aktualizacji? jak rozumiem producent udostępnił do 4.3? jeśli tak to trzymałbym się tej wersji, chyba że ogólnie chcesz poszaleć na roocie to oczywiście zawsze można poeksperymentować.

Cofać nie ma sensu - nowsze androidy są lepsze i już.
jacek111

Postprzez Prine » 15 Cze 2014, o 22:23

Powiem tak. Faktycznie jest jest aktualizacja ale do 4.0.3 i wymyśliłem żeby zrobić o tą 1/100 kroku dalej czyli 4.0.4 bo pisze o drobnej poprawie płynności animacji i wydaje mi się że to by wystarczyło tylko jak to teraz zrobić z tym tabletem? Pojawił się problem z czytaniem tabletu przez komputer a więc są inne opcje, np. przez kartę pamięci?
Prine

Postprzez jacek111 » 16 Cze 2014, o 19:29

jeśli ta wersja 4.0.3 to jest oficjalna aktualizacja, to a 4.0.4 nie masz oficjalnej to moim zdaniem nie ma co kombinować, żęby tylko nieznacznie poprawić płynność animacji. Zwłaszcza, że nie zawsze po własnych aktualizacjach sprzęt działa lepiej.

Jeśli jednka chcesz, to z karty powinno dać radę, na pewno wtedy, gdy tablet jest zrootowany. kopiujesz roma na kartę i uruchamiasz z trybu recovery.
jacek111

Postprzez Prine » 17 Cze 2014, o 18:57

Dzięki za info. Tablet nie jest mój i dostałem go do zrobienia i nie jest zrootowany. Muszę szukać jeszcze innych możliwości.
Prine

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość