Jaki alternatywny ROM najlepszy dla mojego tabletu

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

Jaki alternatywny ROM najlepszy dla mojego tabletu

Postprzez Mruk44 » 14 Sty 2015, o 13:55

Zakładam ten temat bo go nie widzę na forum,może komuś też się przyda :D

Mam tablet : http://www.morele.net/tablet-esperanza-dream-tab-10-1-etb103-592569/ z androidem 4.1.1 i pytania :
1. Jaki alternatywny ROM byłby najlepszy dla mojego sprzętu ?
2. Czy istnieje oprogramowanie które : Sprawdzi konfigurację tabletu,znajdzie odpowiedni Rom alternatywny,ściągnie go i zainstaluje?
Mruk44

Do: Jaki alternatywny ROM najlepszy dla mojego tabletu

Postprzez jacek111 » 30 Sty 2015, o 12:44

po prostu pod dany model musisz poszukać i zobaczyć co oferują i co Ci odpowiada. Albo jakiś uniwersalny, jesli do Twojeog modelu nie będzie. Nie słyszałem o programach, któe szukają romów. Ale jak poszukasz na forach związanych ściśle z androidem to jest tam masa poradników i romy też ludzie wrzucają.
jacek111

Do: Jaki alternatywny ROM najlepszy dla mojego tabletu

Postprzez Mruk44 » 5 Lut 2015, o 10:15

jacek111 napisał(a):po prostu pod dany model musisz poszukać i zobaczyć co oferują i co Ci odpowiada. Albo jakiś uniwersalny, jesli do Twojeog modelu nie będzie. Nie słyszałem o programach, któe szukają romów. Ale jak poszukasz na forach związanych ściśle z androidem to jest tam masa poradników i romy też ludzie wrzucają.

Alternatywny Rom ale jaki? Bo producent nie da żadnej aktualizacji do tego modelu tabletu.
Mruk44

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 1 gość