Problem z przywracaniem ustawień fabrycznych

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

Problem z przywracaniem ustawień fabrycznych

Postprzez vader078 » 5 Paź 2015, o 23:17

Witam. Posiadam tablet kruger&matz KM1064G. Chcę go sprzedać, dlatego postanowiłem przywrócić ustawienia fabryczne i za jednym zamachem usunąć wszystkie dane. W zakładce kopie i kasowanie danych zaznaczyłem usuwanie danych z karty sd i przywrócenie ustawień fabrycznych. I tu pojawia się problem, ponieważ trwa to od ponad trzech godzin (czarny ekran z latającym kółkiem) i wydaje mi się, że coś jest nie tak, zwłaszcza że tablet nie był jakoś szczególnie załadowany. Na jakimś forum wyczytałem, że wyjęcie karty sd przyspieszy cały proces i zakończy się za około 15 minut, jednak okazało się, że karty w środku wcale nie było. Czy ktoś wie co mogę dalej zrobić? :|
vader078

Do: Problem z przywracaniem ustawień fabrycznych

Postprzez GrimPiece » 6 Paź 2015, o 20:21

robisz to z poziomu recovery czy w ustawieniach systemu? Za wiele z tym teraz nie zrobisz, oby się system nie posypał i tablet się podniósł po ponownym uruchomieniu. Wtedy proponuję go wyczyścić z poziomu recovery
GrimPiece

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość