Tablet jako nawigacja

- to najpopularniejszy system operacyjny do urządzeń przenośnych: smartfonów i tabletów; poznaj go

Tablet jako nawigacja

Postprzez adamjohnson » 13 Lip 2016, o 09:21

Witam wszystkich!

Mam pytanie czy możecie polecić model tabletu z dobrym, jasnym ekranem 7-10cali, który sprawdzi się jako nawigacja samochodowa z programem Automapa.
Za tabletem przemawia powszechnie stosowany ekran IPS, który zapewnia dobre kąty widzenia i widoczność w słońcu, a także dostępność funkcji multimedialnych, bo ma służyć również jako odtwarzacz filmów, kiedy nie jest potrzebna nawigacja.
Obawiam się jedynie jakości samego GPSa. Mam coś wybrać dla znajomego i nie chcę go wkopać w tablet, który będzie gubił sygnał i wprowadzał w błąd.
Na co zwrócić uwagę, co możecie polecić? Potrzeba przede wszystkim dobrego ekranu od 7 cali wzwyż i stabilnej nawigacji, funkcje multimedialne będą miłym dodatkiem.

Pozdrawiam!
adamjohnson

Do: Tablet jako nawigacja

Postprzez Wiron » 13 Lip 2016, o 19:16

wydaje mi się że lenovo yoga by się sprawdziła w tym wypadku jesli głównie do nawigacji byś używał to yoga 3 by Ci wystarczyła a jeśli ambitniej to yoga 2 byłaby lepsze ze względu na lepszy procesor :) Te yogi 3 wydają się opcjonalne popatrz sobie na ceneo gdzie najlepiej byłoby kupić czy w euro czy w sferisie czy jeszcze gdzie indziej.
Wiron

Do: Tablet jako nawigacja

Postprzez GrimPiece » 14 Lip 2016, o 18:59

jedyna też była całkiem ok, a teraz pewnie dostępna za bezcen
GrimPiece

Wróć do Android

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość