Problem z działaniem tabletu

Problem z działaniem tabletu

Postprzez PiotrekAsus » 25 Lis 2016, o 19:37

Witam. Mam nie mały problem. Mój tablet ASUS NEXUS 7 16GB Jest zablokowany: chciałem zrobic hard reset ale przy próbie na srodku pojawiał sie napis google, pod nim zamknieta klodka. Wyskakiwał android z otwartą klapką i czerwonym wykrzyknikiem. Potem to samo. Co zrobić?
PiotrekAsus

Do: Problem z działaniem tabletu

Postprzez admkoss » 9 Cze 2017, o 12:12

jak go tak zostawisz nic nie klikająć to co sie dzieje ?
admkoss

Postprzez Raffii » 10 Sie 2017, o 00:11

Jeśli pojawia się Android z kłódką to jest to dobry objaw, on zawsze się pojawia w trybie awaryjnym. Czasami trzeba nacisnąć jakiś przycisk aby pojawiło się menu odzyskiwania, a następnie korzystając z instrukcji wybrać opcję resetu.
Awatar użytkownika
Raffii

Postprzez pablo8011 » 5 Gru 2017, o 14:35

Witam posiadam Samsung Galaxy Tab 4. Syna zainstalował Block Strike jak gra wyskakuje mu taki komunikat.
"Block Strike to darmowa gra. jednak ona zapłaciła za towar który można kupić z prawdziwe pieniądze. Zakupy w grze można wyłączyć w ustawieniach urządzenia"
Pomocy jak to wyłączyć
pablo8011

Postprzez tabletowy846 » 3 Mar 2018, o 14:13

Witam wszytskich. nie posiadam problemów z działamiem tabletu
tabletowy846

Postprzez platynek » 6 Mar 2018, o 17:19

witam. otoz mam problem. ogolnie to nigdy nie ustawiałem hasła na tablet i był on bez niego. ale moja siostra która ma 6lat założyła hasło i je zapomniała... Teraz sprawa dla was. Wiecie jak odzyskac haslo? Może być też twardy reset czy cos... Nawet przez usb jesli by sie dało... Otóż gdy czytałem na innych forum to było napisane ,że trzeba naduśić 3guziki ale gdy je dusze to normalnie włącza mi się tablet... POMOCY!!
platynek

Wróć do Forum ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości