Bateria w lenovo tab s8-50l

- problemy z akumulatorami, oraz tematy z zasilaczami / ładowarkami

Bateria w lenovo tab s8-50l

Postprzez randomisee » 19 Paź 2015, o 17:32

Witam. Od niecalych dwoch miesiecy mam tablet lenovo tab s8-50l; jest bardzo szybki i ogl swietnie chodzi, ale bateria... jesli go uzywam ale nie gram na nim to bateria spoko , ale jesli gram... W 3 godziny i 45 minut spadlo mi z 100% do 15 % bateri... (prxegladanie internetu, granie). Zagralem na nim dwie rozgrywki w hearthstone i spadlo 17 % a jasnosc ekranu na 0%. Czy to normalne? Czy cos z bateria? Tryb samolotowy wlaczony btw. Co mam zrobic, pomozcie
randomisee

Do: Bateria w lenovo tab s8-50l

Postprzez marcus » 19 Paź 2015, o 19:35

jak na mnie norma. Większośc tabletów z nielicznymi wyjątkami trzyma max 5 - 6 h użytkowania typu filmy, przeglądanie neta itp. Granie najbardziej obciąża tablet, więc tak już musi być. Ewentualnie możesz popatrzeć czy nie da się włączyć / ściągnąć jakiejś apki co będize oszczędzać energię. Rzadko bo rzadko, ale czasem takie rzeczy działają, a o ile dobrze pamiętam, to właśnie w tabletach Lenovo, chyba w Yoga, coś takiego się sprawdza.

No i jakby co to nie polecam grania na podpiętej ładowarce, jak Ci się tablet wyładuje, bo to systematyczne mordowanie baterii ;)

Jak Ci bardzo zależy na dłuższym graniu, np. w podróży, to kup sobie bank energii.
marcus

Do: Bateria w lenovo tab s8-50l

Postprzez GrimPiece » 24 Paź 2015, o 11:04

na dell venue bateria trzyma 5 godzin i to bez grania... a tablet uchodzi za w miarę dobry... apple też nie wymiatają z czasem...

@marcus tak Yoga trzyma najlepiej na baterii, bo ma potężny akumulator plus dobre oszczędzanie
GrimPiece

Wróć do Bateria, akumulator, zasilacz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości