Bateria w Tablecie NEXO 7- Problem!!!

- problemy z akumulatorami, oraz tematy z zasilaczami / ładowarkami

Bateria w Tablecie NEXO 7- Problem!!!

Postprzez Veectorex » 19 Mar 2013, o 21:53

Witam,
Mam problem z baterią w tablecie nexo 7. Otóż, bardzo słabo mi trzyma. Ok. 4% na 2 minuty :/ Nie wiem co jest tego przyczyną. Możliwe, że jak producent pisze: ,, Tablet może mieć Baterie naładowaną do 50%, w celu przedłużenia żywotności baterii prosimy o naładowanie jej do pełna ". Ja właśnie tej czynności nie wykonałem. Prosiłbym o jakąś radę.

Pzdrm Veectorex
Veectorex

słaba bateria w tablecie

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 19 Mar 2013, o 22:35

Hej,
Jeżeli faktycznie tak szybko zżera Ci baterię, to jest problem. Zdarza się czasami ( choć raczej rzadko), że bateria jest trafiona.
To, że nie naładowałeś baterii do pełna, czy też nie rozładowałeś jej całkiem - w zasadzie nie powinno mieć żadnego znaczenia.
Dzisiejsze akumulatory w urządzeniach tego typu nie powinny mieć konieczności jakiegoś formatowania. Choć oczywiście nie zaszkodzi takich czynności wykonać.
Gdzie kupiłeś tablet? Jeśli w Internecie i nie minęło 14 dni od daty jego otrzymania przez Ciebie - masz prawo do wymiany urządzenia lub zwrotu di sprzedawcy. Jeśli w sklepie stacjonarnym, wówczas masz prawo do reklamowania tabletu ( już nie do wymiany).
Zanim jednak to zrobisz - jeszcze raz dobrze przetestuj swoją baterię. Zdarza się , i to nawet często, że % baterii szybko ubywa na początku, a potem wolniej. Dobrze, gdybyś w całości rozładował tablet i zliczył ile w sumie trzymała bateria.
Co to jest Sieć Aero2? Czy bezpłatny dostęp do Internetu, to fikcja? A jeżeli jest to już możliwe, to na jakich warunkach? Warto się tego dowiedzieć!
W końcu pojawił się na rynku tablet Kiano Core 10.1 Dual z 3G . Dlaczego ludzie tak długo czekali na urządzenie z wbudowanym modemem? Czy warto dołożyć 100 złotych i kupić Cora?
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Bateria, akumulator, zasilacz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości