problem z ladowaniem

- problemy z akumulatorami, oraz tematy z zasilaczami / ładowarkami

problem z ladowaniem

Postprzez krakersik99 » 3 Sty 2014, o 00:17

Czesc . Przepraszam ze dodaje nowy ale nie widze tu nic na temat ktory mam problem . A wiec
Dostalam tableta esperanza dream Tab 7 wszystko jest super fajnie chodzi i wogole . Ale poprostu przyszla do mnie kolezanka z dzieckiem tablet sie ladowal dzieciatko pociaglo za kabel i urwal mi ten gwint od ladowarki .
I problem w tym ze niechce sie on ladowac pod usb ani nic a padl juz kompletnie i dopuki nie kupie ladowarki chcialabym go jakos uruchomic pomorze mi ktos ? Czy da sie go ladowac pod usb a moze jakis inny pomysl cokolwiek
krakersik99

tylko ładowarka

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 4 Sty 2014, o 22:26

Jeżeli sprawdzałaś i nie da rady ładować przez USB, to pozostaje niestety tylko dokupić ładowarkę. Trzeba mieć tylko nadzieję, że przy tym szarpnięciu nie uszkodziło się też gniazdo ładowania, bo to by był już nieco większy problem.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

problem z ladowaniem

Postprzez krakersik99 » 6 Sty 2014, o 00:45

Ale w instrukcji pisze ze sie da ladowac przez usb dlatego mnie to dziwi co moze byc przyczyna tego ze niechce mi sie przez usb ladowac ?
krakersik99

problem z ladowaniem

Postprzez krakersik99 » 9 Sty 2014, o 22:01

I pojawil sie nowy problem . Kupilam ladowarke taka jaka jest potrzeba podlaczam dalam mu 10min bo byl totalnie rozladowany wiec mowie odczekam troche ' wszystko bylo ok pokazywala sie ikonka ze sie laduje wiec wlaczam tablet pisze ladowanie 0% ale pomyslalam no pewnie zaraz sie pokaze ze sie laduje ale nie pokazuje sie wylaczylam go i dalam mu 2godz zeby sie naladowal . Wlaczam go i nic dalej pokazuje ze jest rozladowany wiec podlaczylam ladowarke i pokazuje na nowo ze sie laduje wlaczylam go i dziala ale jak odlacze ladowarke to automatycznie pada . I teraz pytanie padla mi bateria czy co sie stalo bo juz sama niewiem :/
krakersik99

Re: problem z ladowaniem

Postprzez SOLEO » 18 Kwi 2014, o 08:43

Witam mam pewien problem, wczoraj dostałem tablet tyle że mimo paru godzinnego ładowania wciąż pisze zero procent .kiedy odłączę ładowarkę to od razu się wyłącza .Może uległ zniszczeniu podczas transportu? jest to tablet ARCHOS 101 G9 .przed chwilą wogulę nie chciał się włonczyć a dioda migała .teraz go uruchomiłem i ładuje ale dalej jest zero procent .kiedy zaczne go używac od razu pada a pochwili automatycznie się włancza, a jeżeli wloncze go i zostawie to wtedy chodzi ale bateria cały czas zero procent.da sie coś znim zrobić czy pozostaje serwis?
SOLEO

problem z ladowaniem

Postprzez marcus » 18 Kwi 2014, o 21:49

ładujesz normalnym zasilaczem, a nie kabelkiem USB podłączonym do kompa? w tym drugim wypadku czasem tablet dostaje za mało mocy i ładowanie trwa bardzo długo. Jeśli normalnie ładujesz ładowarką podłączoną do gniazdka i takie rzeczy się dzieją ,a dopiero co dostałeś ten tablet (czyli rozumiem, ze jest nowy) to najlepiej od razu kontaktuj się z serwisem.
marcus

Re: problem z ladowaniem

Postprzez lolsik » 18 Lip 2014, o 09:07

ja też tak miałem tyle że ten gwint siostra mi urwała ja sb kupiłem nową ładowarke za 30 zł
też tak radze bo mam taki sam tablet i jak raz jego rozkręciłem to o mało co nie zepsułem nie radze kompinować
lolsik

problem z ladowaniem

Postprzez jacek111 » 16 Wrz 2014, o 15:59

Rozkręcać tabletów zupełnie nie ma co. No chyba że naprawdę sie na tym znasz i nie zależy Ci na gwarancji producenta. Albo też tablet jest bez gwarancji i i tak będzie trzeba iść do serwisu.

A co do ładowania po USB - to po prsotu niektóre tablety mogą sie tak ładować, a inne nie. Nie ma reguły. Zdarza się też czasem, że instrukcja obsługi jest dawana "hurtowo" do kilku modeli i pojawiają się błędy. Jeśli pisało, że tablet da się tak ladować, a jednak się nie ładuje to nic się ni da zrobić. Ewentualnie do innego USB można spróbować i podłączyć bezpośrednio, jeśli wczesniej stosowałeś jakieś dodatkowe huby.
jacek111

Wróć do Bateria, akumulator, zasilacz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 2 gości