Samsung Galaxy tab 2 - problem z ładowaniem

- problemy z akumulatorami, oraz tematy z zasilaczami / ładowarkami

Samsung Galaxy tab 2 - problem z ładowaniem

Postprzez magda19831 » 27 Sty 2015, o 18:51

Po odłączeniu tableta od ładowarki (bateria naładowana w 100%) po ok. 1 minucie tablet się wyłączył. Podłączyłam ładowarkę ponownie i zaczęłam obserwować ustawienia baterii - i zaobserwowałam że w oka mgnieniu z naładowanej baterii w 100% , poziom naładowania spadł do 59% i nagle do 1% i znowu się wyłączył..... Jest dla niego ratunek? Dodam że stało się to nagle, tzn. jeszcze wczoraj tablet po naładowaniu do 100% działał kilka godzin bez problemu .....
magda19831

Do: Samsung Galaxy tab 2 - problem z ładowaniem

Postprzez marcus » 29 Sty 2015, o 02:19

dziwi mnie to, że tak z dnia na dizeń się to stało... ale niestety taki los prędzej czy później spotyka większość tabletów, chociaż najczęściej słyszę o podobnych kłopotach właśnie z samsungami galaxy tab 2 i 3. Tak czy inaczej mam złe wieści: najprawdopodobniej nic nie da się zrobić.

Możesz ewentualnie spróbować ładowania po usb - zawsze ominiesz ewentualne problemy z ładowarką. Może akurat da radę.

Zapewne tablet nie jest już na gwarancji? jeśli był kupowany niedawno to polecam jak najszbyciej lecieć do serwisu.
marcus

Do: Samsung Galaxy tab 2 - problem z ładowaniem

Postprzez Baaartek » 15 Kwi 2015, o 00:57

Jedyną opcją będzie wymiana baterii na nową.
Baaartek

Wróć do Bateria, akumulator, zasilacz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość