Tani tablet z Win8.1 i działanie po dłuższym użytkowaniu

- wiele osób narzeka na chińskie produkty, także na tablety, czy słusznie? Podyskutujmy o tym

Tani tablet z Win8.1 i działanie po dłuższym użytkowaniu

Postprzez soomo » 12 Sty 2015, o 01:47

Witam!

Mam pytanie skierowane przede wszystkim do użytkowników tanich tabletów z windowsem (16gb pamięci, 1gb ram itp itd). Mam na oku zakup tabletu Colorovo jednak nurtuje mnie parę pytań związane z tego typu tabletami. Jak wygląda ich działanie (szybkość, użyteczność) po czasie użytkowania? a szczególnie ciekawi mnie jak radzi sobie taki sprzęt z zainstalowanym np. antywirusem który działa w tle. Tableciki te nie mają za dużo ramu, więc czy takie obciążenie nie będzie dla nich zbyt duże?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!
soomo

Do: Tani tablet z Win8.1 i działanie po dłuższym użytkowaniu

Postprzez jacek111 » 13 Sty 2015, o 00:50

w tanich tabletach niestety takie rzeczy jak przycinki systemu się zdarzają, często probleme jest też nieodpowiednie zoptymalizowanei systemu do podzespołów, dlatego musisz się liczyć z tym, że podobny scenariusz ja pisałeś - zacinanie, gdy coś chodzi w tle albo przy barzdiej wymagających programach jest możliwe. Oczywiście pytanie co to jest tani tablet - za 150 czy 500 zł i co tam dokładnie ma "pod maską"?

Jednak przede wszystim polecam poszukać testów konkretnego modelu bo bywa, że i goclever czy colorovo mają np. wydajny model za małe pieniądze, ale np z gorszym ekranem.
jacek111

Wróć do Chińskie tablety

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość