Angry birds

- dyskusje na temat darmowych gier i aplikacji użytkowych do tabletów

Angry birds

Postprzez Wojtek » 30 Sie 2012, o 00:18

Gra chyba powszechnie znana, dostępna na android market, co się teraz nazywa Google Play. Ma jedna duża wadę, kiedy ja zainstalujesz, to rodzina ustawi się w kolejce do tabletu. Moment w którym dwójka maluchów wyrywa sobie tablet jest "bezcenny".

Gra umożliwia wydanie pieniędzy, dokupujesz opcje takie jak super czarny orzeł. Cena nie jest duża, ale warto oprzeć się wymaganiom malców już na początku.

Poziomy gry mają różna trudność. W każdej serii trafisz na duża zagwozdkę. Tu podam Tip - warto podać nazwę i numer poziomu na youtube - zobaczysz tam nagrane przejścia i dowiesz się gdzie trafić, aby wygrać.
Wojtek

Miejscowość: Warszawa

"Wkurzone ptaszki" - super gra

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 30 Sie 2012, o 21:51

Cześć,
Również miałem okazję pograć w Angry Birds. Można się rewelacyjnie pobawić. I odkryłem dziwną sprawę - dopiero na tablecie zacząłem się z przyjemnością bawić grami. Wcześniej na innych komputerach, jakoś mnie do tego nie ciągnęło specjalnie. Trzeba przyznać iż zasoby sklepu Google Play pozwalają na niezłą zabawę. :brawo:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Gier to ja nie specjalnie..

Postprzez Wojtek » 31 Sie 2012, o 11:36

Wolę gry strategiczne, teraz takich mało. Ale na tablecie miałem jedną zainstalowaną, zdaje się płatną. Kiedyś na palmtopie miałem fajną strategię Warring States.
Angry Birds to pierwsza gra, która zainstalowałem dziecku i potem wszyscy popłynęli. Najtrudniejsze etapy daj mi do rozwiązania. a potem hulają do kolejnej zagwozdki. To na prawdę wciąga i gra jest świetnie dopracowana.
Wojtek

Miejscowość: Warszawa

Co do gier strategicznych

Postprzez herzlich » 9 Wrz 2012, o 22:07

czy na Androida są jakieś ciekawe strategie? Ostatnimi czasy na PC kiepsko ze strategiami największe firmy idą w gry free to play, a to nie dla mnie żeby o 4 rano wstawać i sprawdzać czy mnie ktoś nie atakuje.Android widzę bardzo szybko się rozwija i mam nadzieję, że oprócz gier jakiś porządny office się pojawi :-).
herzlich

przereklamowana

Postprzez bananiowy » 29 Mar 2013, o 14:14

Gra moim zdaniem Angry Birds są już przereklamowane. Były bardzo popularne jak tylko pojawiły się na rynku, każdy mógł je za darmo ściągnąć i spędzano przy nich godziny, a nawet dni. Teraz jak już wyszło tyle nowych części gra straciła na wartości według mnie.
bananiowy

Angry birds

Postprzez malakurka » 18 Lut 2014, o 14:37

Każdy z nas był kiedyś zakochany w angry birds, a wczeniej w quake i unreal, a jeszcze wczesniej w lemingach czy pegasusie.
malakurka

Wkurzone ptaki i grające dzieciaki ;-)

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 21 Lut 2014, o 19:48

bananiowy napisał(a):Gra moim zdaniem Angry Birds są już przereklamowane. Były bardzo popularne jak tylko pojawiły się na rynku, każdy mógł je za darmo ściągnąć i spędzano przy nich godziny, a nawet dni. Teraz jak już wyszło tyle nowych części gra straciła na wartości według mnie.

Nie bardzo rozumiem Twoją argumentację.
Angry Birds to absolutnie niesamowita gra - pod wieloma względami. Jest zabijanie świń, a nie ma przemocy. Są proste prawa fizyki, a możliwości są nieograniczone. Świetnie, że powstają kolejne wydania "Ptaków". Osobiście np. Angry Birds Go! czy Space zupełnie mi nie podchodzi, ale moje dzieci bawią się świetnie. Ja wolę klasyczne "Ptaki" i "Sezony".
Moim zdaniem jest tyle poziomów za darmo, że nie ma żadnej potrzeby kupowania dodatków, by się świetnie bawić. A to chyba najważniejsze (sam nigdy nic nie dokupiłem do wkurzonych ptaków).
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Angry birds

Postprzez jacek111 » 21 Lut 2014, o 23:44

@Paweł 'krzywy' Krzyworączka Cześć Pawle, zgadzam się z Toba, że Angry Birds to świetna rozrywka, a od nadmiaru levelów głowa nie boli - zwłaszcza, jeśli można w nie pograć za darmo. Aczkolwiek rozumiem też krytyczne głosy i też poczułem się rozczarowany, gdy pewnego razu okazało się, że wredne świnie można ubijać na wiele nowych sposobów... kiedy się dopłaci. Grając bez płacenia ma się trochę poczucie, że używasz nie w pełni wartościowego produktu. Jedyną formą mikropłatności, jaką jestem w stanie zaakceptować to kupowanie nowych skinów, no ale to akurat w przypadku Angry Birds nie ma zastosowania.
jacek111

Angry birds

Postprzez sympatyczny » 9 Maj 2014, o 14:40

powiem wam że mój siostrzeniec gra w tą gre w sumie mam ją też na telefonie i czasem sobie popykam wciąga ta gra
sympatyczny

Angry birds

Postprzez marekwisniewski0 » 22 Maj 2014, o 23:41

Ja grałem w ta gre, bardzo wciąga, jest dużo leveli i w wolnym czasie można sie pobawić.
marekwisniewski0

Następna

Wróć do Darmowe gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość