Death Rally na androida

- dyskusje na temat darmowych gier i aplikacji użytkowych do tabletów

Death Rally na androida

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 3 Lis 2012, o 23:26

Witam,
Zainstalowałem ostatnio legendarną gierkę - wyścigi samochodowe "Death rally" na swoim tablecie Kiano pro 10 dual.
Troche byłem sceptycznie nastawiony, przyznam szczerze, czytając niektóre opinie. Jednak rzeczywistość okazała się zbliżona do tych najlepszych komentarzy na temat gry. Właściwie nie zauważyłem, żeby wyścig, gdzieś się przycinał. Cały czas jedzie się płynnie, jeśli oczywiście nie wygrzmocimy w jakiś słup. Po kilku rundach można nabrać wprawy, i już zaczynamy sobie nieźle radzić. Pewnie za pomocą joysticka byłoby łatwiej, ale ja na póki co działam przez ekran dotykowy.
Gra warta polecenia na tablet. Dość sporo zajmuje prawie 50 MB, ale to chyba jej jedyna wada :)
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Gierka

Postprzez Skalczyk » 7 Lut 2013, o 20:56

Gierka całkiem niezła, zależy jak kto lubi ale to że 50 MB to jest dużo raczej się nie zgodzę. Niektóre gierki zajmują po 2GB to jest dużo ;p
Skalczyk

Gierki giganty

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 8 Lut 2013, o 00:36

Cześć,
W pewnym sensie masz rację, co to jest 50MB w porównaniu z 2G? Tylko, że wartość 2GB to już jest po prostu gigant. Zważywszy, że w przypadku tabletu np. Kiano Pro 10 Dual ( i pewnie wielu innych ) mamy tylko własnie te 2 GB miejsca na instalowanie aplikacji. Więc jedna gierka i cała pamięć zajęta. :sorry:
Bardzo przydatną rzeczą jest etui do tabletu. Niemal każdy użytkownik tego potrzebuje, tylko nie każdy jest tego świadomy. Do pierwszego upadku tabletu!
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Darmowe gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości