GT Racing 2 - problemy ze sterowaniem

- dyskusje na temat darmowych gier i aplikacji użytkowych do tabletów

Postprzez EmilyH » 18 Sie 2014, o 09:59

Witam,
Ściągnęłam wczoraj grę GT Racing 2 na tablet (oczywiście ze sklepu Play) i mam problem ze sterowaniem przy poruszaniu tabletem. Próbowałam już wszystkiego w opcjach i gry i tabletu, niestety nic nie działa. Gdy w ustawieniach poprawiłam trochę Accelerometer calibration, to trochę się poprawiło, ale nie dość że muszę trzymać tablet w jednej pionowej pozycji to samochód znosi ciągle na jedną stronę. Powiem jeszcze, że TO sterowanie działa ale tylko wtedy, kiedy tablet trzymam pionowo, tyle że wtedy obraz się nie obraca, ja trzymam tablet pionowo a obraz nadal jest w poziomie :niewiem2:
Mam tablet Pentagram Quadra 7, dodam, ze mój chłopak ma Samsunga Galaxy Tab 4 i u niego nie ma takich problemów...
Jeśli ktoś wie jak to naprawić to proszę o pomoc :)
EmilyH

Postprzez GrimPiece » 18 Sie 2014, o 20:22

zanim zaczniesz kombinować to looknij na jakąkolwiek inną gierkę, gdzie korzysta z gsensora / akcelerometra, jak będzie też znosić to wiadomo - problem sprzętowy. Pentagram to polskie chińczyki więc takie rzeczy są prawdopodobne. Jeśli chodzi o obrócenie na pion/ poziom - to czy ekran można obrócić zależy od aplikacji, może gra na to nie pozwala.
GrimPiece

Wróć do Darmowe gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości