Kizzu - wszystkie promocje w jednym miejscu

- dyskusje na temat darmowych gier i aplikacji użytkowych do tabletów

Kizzu - wszystkie promocje w jednym miejscu

Postprzez wroclawianka » 23 Lis 2013, o 20:11

Witam,
chciałam wam polecić aplikacje Kizzu, która zbiera informacje o wszystkim promocjach w centrach handlowych.
Wiele galerii oferuje swoje mobilne apki, tu macie je wszystkie w jednej.

Jest naprawdę przydatna, bo dzięki niej przed wizytą w galerii już wiesz, które salony warto zahaczyć i skorzystać z rabatu, wyprzedaży czy innej promocyjnej oferty. Umożliwia także łatwy dostęp do kuponów, które oferuje wiele marek, w tym: Cropp, House, Reserved, czy do gazetek drogeryjnych.

W dodatku apka ma możliwość geolokalizacji, czyli domyślnie wybierze wam galerię, która znajduje się najbliżej, a jeśli interesuje was inna - wystarczy ustawić to w opcjach. Ciekawa jest także możliwość wyboru kategorii, czyli jeśli jesteście facetami, to nie musicie oglądać promocji z mody damskiej czy ciążowej.
wroclawianka

Re: Kizzu - wszystkie promocje w jednym miejscu

Postprzez sajana » 28 Sty 2014, o 20:14

Ciekawe, ciekawe. Mnie się przydaje też mobilna wyszukiwarka firm serwisu Firmy.net. Już kilka razy za jej pomocą znalazłam poszukiwaną firmę usługową. Ostatnio nawet w alarmowej sytuacji złapanej gumy w nieznanym mi mieście. Wyszukiwarka zawiera porównywalną ilość firm co Panorama. Firmy są tylko działające, więc nie tracę czasu na sprawdzanie autentyczności danych. prosty przyjazny interfejs. Aplikacja korzysta ze znanych map, więc skorzystanie z planu dojazdu nie sprawia trudności. Aplikacja przeznaczona jest dla systemów Android, iOS, Windows Phone, Windows 8. Można ja pobrać za darmo tu: http://www.firmy.net/aplikacja.html
sajana

Do: Kizzu - wszystkie promocje w jednym miejscu

Postprzez franekk166 » 29 Gru 2014, o 14:47

Dzięki, bardzo przydatna aplikacja. Wiele osób potrzebuje przejrzeć promocje i ceny z róznych sklepów jednocześnie i taka aplikacja jest idealna. Nie trzeba ściągać osobno każdej aplikacji. Muszę wypróbować na swoim tablecie.
franekk166

Wróć do Darmowe gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości