LEO Privacy Guard

- dyskusje na temat darmowych gier i aplikacji użytkowych do tabletów

LEO Privacy Guard

Postprzez narika » 16 Lis 2015, o 15:54

Siemka!
Ktoś używał może LEO Privacy Guard? Warto pobrać sobie taką aplikację? Z opisu brzmi naprawdę super!
Safe Box – można zabezpieczyć hasłem dostęp do niektórych zdjęć.
AppLock – można zabezpieczyć hasłem różne aplikacje
I wiele innych. Bardzo przydałoby mi się coś takiego, ale wiadomo – nikt nie chce kota w worku. Doradźcie plz! ;)

Image
narika

Do: LEO Privacy Guard

Postprzez GrimPiece » 16 Lis 2015, o 19:11

nie znam, ale domyślam się, że to zabezpieczenie przed dziewczyną / mamą / wścibskim bratem - bo raczej nie przed ewentualnym atakiem hakera, wirusem itp... :)

nie ma komentarzy i ocen w sklepie Play? Ew. zobacz czy jest trial albo ekhm... ehkmsciagnijpirataekhm
GrimPiece

Postprzez narika » 20 Lis 2015, o 20:13

Są, są, ale chciałam móc się jeszcze kogoś ewentualnie dopytać :) Zwłaszcza, że mam mało wolnej pamięci i żeby zainstalować nową appkę muszę usunąć jakąś inną :( Dlatego nie chciałam w ciemno.
narika

Postprzez narika » 24 Lis 2015, o 11:53

Szkoda , że nie ma opcji edycji posta, bo nie chciałam pisać dwa razy pod rząd. Ale mam nadzieję, że mi wybaczycie :)
Od 3 dni testuję LEO Privacy Guard i jestem zadowolona :) I dodatkowo ma śmieszny bajerek Break-in Alert. Przy trzeciej błędnej próbie wpisania hasła robi zdjęcie intruzowi. Już moja młodsza siostra załapała się na fotkę :D
Tak więc jeśli komuś potrzebne jest trochę więcej prywatności to polecam :)
narika

Postprzez jacek111 » 24 Lis 2015, o 21:59

Dzięki za info, właśnie myślałem, żeby sobie coś podobnego zainstalować, bo spodobało mi się zabiezpieczenie, które ma na kompie - też robi fotkę jak ktoś źle wpisze hasło.
jacek111

Wróć do Darmowe gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość