oprogram. do nagrywania czynności na ekranie oraz pisania

- dyskusje na temat darmowych gier i aplikacji użytkowych do tabletów

Postprzez pitek » 15 Kwi 2014, o 18:11

Witam,
chciałbym tworzyć takie nagrania zadań z matematyki jak tutaj: http://www.e-zadania.pl/materialy/video,1,narysuj-wykres-funkcji-liniowej,321,9.html
Jak rozumiem potrzebuję tablet z rysikiem, najlepiej 10 calowy, ale jakie oprogramowanie?
Pozdrawiam
Piotr
pitek

Postprzez GrimPiece » 15 Kwi 2014, o 21:52

Witam, rozumiem, że chodzi Ci po prostu o nagrywanie pulpitu. Jeśli kupisz tablet z Windowsem to aplikacji do nagrywania jest pełno i powinny działać na tablecie tak samo jak na kompie. A nowy Android ma ponoć (ja niestety nie mam KitKata) wbudowaną aplikację do nagrywania. Poza tym w androidowym sklepie też znajdziesz apki tego typu, jeśli dobrze pamiętam jedna nazywa się "Rec" i jest chyba darmowa.

Tablet potrzebujesz, ale najlepiej jakiś bardziej wydajny. Z GoCleverem za dwie stówy czeka Cię raczej ciężka przeprawa, bo takie nagrywanie może mocno zamulać kompa. Podejrzewam, ze nagrany obraz będzie płynny, ale samo wykonanie cyznności, które chcesz nagrać będzie trochę uciążliwe. Czy natomiast potrzebujesz rysika? W sumie czemu nie - do takich zadań pewnie faktycznie będzie wygodniejszy niż jeżdżenie po ekranie paluchami.
GrimPiece

Postprzez sewekrusek » 25 Cze 2014, o 16:45

Ja polecam program Camtasia. Nie jest tani, ale te darmowe rozwiązania są ograniczone troszkę. Wiadomo darmowe to darmowe. Można dodatkowo skorzystąć z 30 dniowej wersji próbnej.
sewekrusek

Miejscowość: Gdynia

Wróć do Darmowe gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość