VCommunicator na Androidzie

- dyskusje na temat darmowych gier i aplikacji użytkowych do tabletów

VCommunicator na Androidzie

Postprzez Jan Bielski » 30 Sty 2013, o 23:14

Hej,
Nie wiem, czy ktoś z Was używa, czegoś takiego , jak VCommunicator. Zupełnie przypadkowo, to ostatnio znalazłem. Szukałem jakiegoś innego komunikatora w Google Play, niż Skype, czy GG. No i pojawił się VCommunicator. Nieco inny na pierwszy rzut oka, niż to co do tej pory używałem ( poza GG i Skype, też komunikator Tlenu), ale naprawdę bardzo przejrzysty i fajnie zrobiony.
Mogę polecić każdemu, zarówno na tablet, jak i na telefon z Androidem. :slonko:
Jan Bielski

vcommunicator

Postprzez kamyk12 » 11 Mar 2013, o 19:17

Sam byłem użytkownikiem VCommunicator'a, jednak zamieniłem go na skype z racji tego, iż wiele moich przyjaciół używa właśnie skype'a.
kamyk12

gg

Postprzez bananiowy » 29 Mar 2013, o 14:11

Tylko i wyłącznie z komunikatorów używam gg. Dla mnie najprostszy i zarazem najlepszy komunikator. Brak jakichkolwiek udziwnień sprawia, że nawet dziecko bądź osoba starsza może z niego korzystać. ;)
bananiowy

czy GG działa na Androidzie?

Postprzez Geronimusek » 3 Kwi 2013, o 21:47

Wszystko fajnie, tylko powiedz mi czy komunikator GG działa na OS Android? Skype jak najbardziej, bo to jest aplikacja uniwersalna, ale GG wątpię. Chyba , że jeszcze o czymś nie wiem... :oops:
Geronimusek

GG na andku

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 23 Kwi 2013, o 23:02

Jest GG na Androida i działa. Akurat ten komunikator można ściągnąć z Google Play i zainstalować na tablecie. :brawo:
Na czym polega gwarancja door-to-door? To bardzo wygodne rozwiązanie, w przypadku ewentualnej usterki naszego urządzenia.
Włączanie i wyłączanie WiFi w tablecie z Androidem jest banalnie proste. Wystarczy kilka chwil aby się tego dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

wiele aplikacji działa

Postprzez macarena_1983 » 30 Kwi 2013, o 22:03

Ja też ściągnęłam i zainstalowałam sobie GG na tablecie z andkiem. W ogóle jak teraz obserwuję, to coraz więcej aplikacji jest dostosowywanych do urządzeń mobilnych - czyli tabletów i smartfonów. Widać, że producentom zależy na tym, bo ten rynek rozwija się w oszałamiającym tempie. :dajekwiaty:
macarena_1983

Wróć do Darmowe gry i programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość