Jaka jest waga tabletu?

- garść podstawowych informacji dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tabletami

Jaka jest waga tabletu?

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 4 Gru 2012, o 00:15

Witam,
Nawet bez użycia wagi - można z przybliżeniem określić: ile waży tablet.
Założę się, że większość osób powiedziałoby, że maksymalnie do kilograma. I mieli by rację. I tak na przykład waga tabletu Kiano Pro 10 Dual to ni mniej ni więcej jak 618 gram ( mowa o modelu 9,7 cala). Z kolei iPad to waga 660 gram. A ile waży najlżejszy tablet na rynku? Zachęcam do przejrzenia nowego wpisu na naszym blogu traktującego o wadze tabletu.
Czy wiesz Jaka jest waga tabletu? Zdziwiłbyś się jak mała! To zaledwie kilkaset gram. Sporo poniżej jednego kilograma.
Karta micro SD do tabletu to doskonała możliwość powiększenia powierzchni dyskowej naszego urządzenia. Wcale nie musisz mieć tabletu powyżej 16 GB pamięci wbudowanej.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

iPad

Postprzez kristoffer » 9 Mar 2013, o 02:37

Trzymałem kiedyś iPada w jednym z supermarketów i muszę przyznać że jest on bardzo lekki.
kristoffer

waga

Postprzez karim10 » 14 Mar 2013, o 19:59

Waga przede wszystkim zależy od przekątnej ekranu w naszym urządzeniu. Logicznym wydaje się być to, że urządzenia o większej średnicy ekranu będą cięższe.
karim10

cięzki

Postprzez mlekoju » 15 Mar 2013, o 19:15

Raz korzystałem z jakiegoś chińskiego tabletu mojego kolegi, miał on przekątną trochę ponad 10 cali a ważył bardzo dużo. Myślę, że mógł podchodzić nawet pod 750-800 gram. Ale te chińskie części zapewne tyle ważą.
mlekoju

Wróć do Dla początkujących

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości