tablet z internetem

- garść podstawowych informacji dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tabletami

tablet z internetem

Postprzez arus91 » 31 Mar 2017, o 19:31

Moze to glupie pytanie ale kazdy mowi inaczej. Czy do tabletu moge przelozyc swoja karte sim z telefonu i korzystac z internetu? Mam umowe bez limitu internet a na hotspota 4gb. Znajomy mi powiedzial ze moge przelozyc karte ale nadal nie wiem jak to bedzie z internetem. Bardzo mi zalezy by Tablet mial wyjscie hdmi i milo by bylo z systemem windows. Jestem w sumie nastawiony na lenovo yoga book, mozna tam wlozyc karte ale pytanie jaka :) czy siec komorkowa wykrywa ze karta sim jest wlozona do tabletu a nie do telefonu?
arus91

Do: tablet z internetem

Postprzez milurecki » 17 Sie 2017, o 18:22

jasne że będzie działał internet z karty sim tablecie :)
Awatar użytkownika
milurecki

Postprzez Retfik » 17 Maj 2018, o 13:36

Znajomy tak robi, że na czas podróży przekłada karty i bez limitu cieszy się dostępem do neta. Ogólnie rozwiązanie spoko, bo przynajmniej wygodniej się siedzi na necie na tablecie :P
Retfik

Postprzez IdeaMan009 » 22 Maj 2018, o 18:20

Jak najbardziej jest to możliwe, tylko warto się zaopatrzeć w tableta z obsługą 4g/LTE, nie wszystkie urządzenia obsługują ten standard.
YogaBook którą podałeś obsługuje, ale to bardzo drogie urządzenie.
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez juven_tsy » 28 Maj 2018, o 12:42

IdeaMan009 napisał(a):Jak najbardziej jest to możliwe, tylko warto się zaopatrzeć w tableta z obsługą 4g/LTE, nie wszystkie urządzenia obsługują ten standard.
YogaBook którą podałeś obsługuje, ale to bardzo drogie urządzenie.

Wiesz, drogie to pojecie względne. Poza tym zależy też jaką ma pamięć bo na przykład tutaj https://www.al.to/p/386092-tablet-10-lenovo-yoga-book-x5-z8550-4gb-64gb-win10pro-lte.html jest 64 gb, za 2,5 klocka. Co dla mnie za taki sprzęt który praktycznie jest małym laptopem i tabletem równocześnie nie jest dużo. Zwłaszcza, że sprzęt sam w sobie ma niezłe parametry i jest bardzo uniwersalny. Ja bym stawiał na Yoga Book.
Awatar użytkownika
juven_tsy

Miejscowość: Szczecin

Wróć do Dla początkujących

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość