Samsung Galaxy Tab 3 8.0 T311 vs Lenovo Yoga

Postprzez eustachu » 12 Gru 2013, o 16:52

Witam - od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad zakupem tabletu. Pomyślałem, że wreszcie to ziszczę.
Co będę robił:
-przeglądał internet
-grał w gierki
-bawił się aplikacjami
-oglądał filmy.
Tablet musi mieć modem 3g.
Samsung dużo bardziej mi się podoba - bardzo lubię tę firmę i w ogóle jak dla mnie jest fajniejszy.
Lenovo podobno ma dużo lepszą baterię, jest cieńszy, nie można z niego dzwonić i jest lepiej wykonany.
Proszę Was o obiektywną opinię.
Maxymalnie mogę wydać 1200-1300 zł. Ani złotówki więcej. Z góry bardzo dziękuję.
eustachu

Postprzez jacek111 » 1 Kwi 2014, o 23:06

Ode mnie zdecydowanie punkt dla Lenovo. Why? Po pierwsze ma pojemniejszą baterię- tak jak piszesz. Po drugie, jest wydajneijszy - Yoga 8 ma cztery rdzenie, Galaxy tab ma 2 rdzenie wiec do gier też lepsza będzie Yoga. Niby liczba rdzeni nie zawsze musi przesądzać, ale w wypadku dwóch dobrych producentów, a o takich tu mówimy, to spokojnie można na to zwracać uwagę. Reszta specyfikacji podobna tu i tu, wiec Lenovo prowadzi jak na mnie.
jacek111

Postprzez marcus » 1 Kwi 2014, o 23:13

po przeczytaniu tytułu chciałem napisać, że Lenovo na pewno ciekawiej wygląda, ale widzę, ze autor wątku akurat ma odwrotne zdanie w tej kwestii;) cóż, widać przynajmniej, że to ewidentnie kwestia gustu. Tak czy inaczej decydują się na Yoge na pewno trzeba pamiętać, że prezentuje się ona dość charakterystycznie, mam oczywiscie na myśli przede wszystkim nietypowe zaokrąglenie. Nie wiem tylko jak z pokrowcami do tego modelu, czy jakieś uniwersalne pasują? Ktoś się orientuje?
marcus

Wróć do Dyskusje o tabletach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość