Jaki czytnik kupić ?

- jeśli zastanawiasz się, jaki ebook reader / e-czytnik kupić, zajrzyj do tego działu koniecznie

Do: Jaki czytnik kupić ?

Postprzez xaawerry2 » 14 Gru 2016, o 13:47

Najlepszy będzie polski model.
xaawerry2

Postprzez milurecki » 28 Gru 2016, o 23:36

a jakieś propozycje ? Zamówiłem co prawda niedawno Kindla w sferisie bo to sprawdzone już przeze mnie, ale jestem ciekaw, niewykluczone że jeszcze będe zamawiał dla znajomej.
Awatar użytkownika
milurecki

Postprzez zimmer » 14 Sty 2017, o 20:50

miałam kindla paperwhite, kilka miesięcy temu zgubiłam w podróży, strasznie tęsknię :( gadżet super, działał niezawodnie, najwidoczniej będę kupowała taki sam
Awatar użytkownika
zimmer

Postprzez Kofi » 20 Sty 2017, o 12:39

Dla mnie tylko i wyłącznie kindle jest najlepszy. Ale jest super blog o czytnikach http://swiatczytnikow.pl/, i Robert poleca też inne. W końcu konkurencja nie śpi i każdy chce przegonić Amazona i niektórym powoli udaje się dogonić giganta ze Stanów. Polecam poczytać bloga i wybrać coś dla siebie. Są testy, opinie, zdjęcia, porównania.
Kofi

Postprzez IdeaMan009 » 24 Maj 2017, o 23:40

kladi90 napisał(a):ja uważam ze nie ma co przepłacać za wesrsje bez reklam bo w trakcie czytania się nie pojawiają a nawet jak przeszkadzają to mozna na ten czas wyłączyć wifi, a różnica w cenie jest zancząca. Ja niedawno zakupiłam http://www.sferis.pl/czytnik-ebook-kind ... le-p453643 i szczerze polecam :)

Też tam kupiłem, tyle że Paperwhite 3 białyy z reklamami, dla dziewczyny. Myślę że warto już dołożyć parę groszy do podświetlenia. Reklamy moze nie są nachalne, ale jak masz etui to jest to męczące. Jak otworzysz etui to ekran zamiast się odblokować wyświetla reklamę, póki nie klikniesz ekranu. Niby niedużo, ale potrafi drażnić.
Trochę przycebuliłem i napisałem do supportu Amazona, co zrobic zeby sie pozbyć tych reklam, nawet mogę dopłacić i... ściagnęli mi za darmo :sun:
Tak że warto, z tego co czytałem na forach to Amazon nie ma problemu z robieniem z czytników z reklamami czytników bez reklam, klienci dla nich są najważniejsi.
IdeaMan009

Postprzez mickey » 25 Maj 2017, o 21:40

Moja córka która bardzo dużo czyta kupiła sobie jakiś czas temu Czytnik ebook PocketBook 631 Touch HD koloru czarnego. Jest bardzo z niego zadowolona. Posiada podświetlenie które mniej męczy oczy i może sobie czytać przy każdym świetle.
mickey

Postprzez marek660 » 30 Cze 2017, o 14:08

Dzięki za porady, przydały się !
---
www.asakredyt.pl
marek660

Postprzez IdeaMan009 » 30 Lip 2017, o 16:31

@marek660
Zdecdowałeś się na któryś model? :-)
IdeaMan009

Postprzez Raffii » 3 Sie 2017, o 23:06

Szczerze mówiąc, jeśli mam polecać czytnik to dla osób, które szukają nieco tańszych rozwiązań i menu PL Pocketbook. Dla osób, które mają nieco większy budżet i nie przeszkadza im brak polskiego menu polecam kindle. Tylko te sprzedajemy w naszym sklepie.
Awatar użytkownika
Raffii

Poprzednia

Wróć do Czytniki e-booków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość