Mój Kindle Classic

- jeśli zastanawiasz się, jaki ebook reader / e-czytnik kupić, zajrzyj do tego działu koniecznie

Mój Kindle Classic

Postprzez jacek017 » 7 Mar 2013, o 18:38

Witajcie!
Chciałbym wam przedstawić mój czytnik amazon kindle classic, jest to bardzo dobry sprzęt, który jeszcze nigdy nie stworzył mi żadnych problemów. Osobom, które nie mają pojęcia jaki czytnik wybrać polecam właśnie kindle'a.
Image
jacek017

świetny

Postprzez kamyk12 » 10 Mar 2013, o 20:35

Także posiadam Classic'a i muszę przyznać, że spisuje się on rewelacyjnie. Przy tym czytniku nie męczą mi się oczy jak przy innych. Polecam ;)
kamyk12

cena

Postprzez karim10 » 14 Mar 2013, o 18:39

Zauważyłem, że ten czytnik kosztuje około 400zł. Czy są może jakieś tańsze alternatywy tego sprzętu?
A może lepiej dołożyć trochę i kupić tablet ze średniej półki?
Pozdrawiam
karim10

nie

Postprzez mlekoju » 16 Mar 2013, o 14:33

Nie korzystam z e-czytników. Zdecydowanie bardziej wolę książki w formie klasycznej. Oczy się mniej męczą, a co ważniejsze czuć zapach książki to coś co daje dodatkowy plus podczas czytania.
mlekoju

Do: Mój Kindle Classic

Postprzez gabka90 » 31 Mar 2016, o 21:06

Ja też myślałam że wolę ksiązki aż do momentu jak nie przeczytałam pierwszej na kindlu :P Nie zgadzam się z opinią że oczy się mniej męczą przy ksiązce.. Jak czytałam zwykłe papierowe to ciągle mnie oczy bolały, ciężko ustawić dobre światło, zwłaszcza gdzieś poza domem, a przy podświetlanym czytniku super w każdym miejscu o każdym czasie. Mogę czytać po nocy i nikt nie narzeka że świece :P Ja kupiłam w sferisie Kindla za ok 600 zł http://www.sferis.pl/p/372214-czytnik-e-book-amazon-kindle-paperwhite-3-z-reklamami-czarny-b00oqvzdjm.html Naprawdę jest super, czytam dużo szybciej i dużo więcej :)
gabka90

Postprzez Seba » 1 Kwi 2016, o 15:46

Ja jakoś nie mogłem się przekonać do kindla, głównie nie odpowiadał mi chyba wygląd, wydawało mi się , że trzymam w ręce atrape a nie urządzenie. Zdecydowałem się ostatecznie na Pocketbook'a http://www.sferis.pl/p/366082-czytnik-ebook-pocketbook-touch-lux-3-ciemnoszary-pb6262-y-ww.html i ogólnie jestem zadowolony :D Też myślałem kiedyś, że książka to książka ale teraz mogę mieć kilka książek w jednym niewielkim urządzeniu a już zabieranie jednej, grubszej książki teraz wydaje mi się uciążliwe. Człowiek szybko przyzwyczaja się do wygody :D
Seba

Postprzez benkp » 28 Kwi 2016, o 08:20

Ja również mogę polecić Kindle. Moze i jest to trochę droższa opcja niż czytniki tańszych marek ale Kindle oferuje dobre parametry, niezły ekran z dużym kontrastem. Wszystko można sobie dopasować.

Aktualnie wyszła nowa wersja Kindle Paperwhite 3. Jest w dobrej cenie w sklepie rtv Euro agd;
http://www.euro.com.pl/czytniki-ebookow.bhtml

Kosztuje niecałe 600 zł ale nie ma problemu z braniem sprzętu na raty.
Awatar użytkownika
benkp

Wróć do Czytniki e-booków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość