Praca w chwilówkach

- jeśli zastanawiasz się, jaki ebook reader / e-czytnik kupić, zajrzyj do tego działu koniecznie

Praca w chwilówkach

Postprzez Starmiak » 8 Maj 2016, o 09:42

Witam,
Może temat nie dotyczy bezpośrednio zaciągania kredytu, ale raczej z tej drugiej strony, czyli pracownika. Znalazłam ofertę pracy w Nobilon i wysłałam CV. Zastanawiam się czy watro zacząć tam pracę?
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Praca w chwilówkach

Postprzez benkp » 9 Maj 2016, o 11:54

Sam nie wiem czy bym się tego podjął. Praca w chwilówkach wymaga odpowiedniego poziomu charyzmy bo w koncu musisz namawiać ludzie na tego typu pozyczki. Z drugiej strony nie wiem czy miałbym sumienie do tego aby polecać komuś tak wysoko oprocentowane kredyty...

Najlepiej jeszcze dopytaj się w temacie na forum kredytowym:
http://www.forum-kredytowe.pl/

Myślę,że jest tam sporo osób pracujących w branży , które mogłyby Ci odpowiedzieć na to pytanie.
Awatar użytkownika
benkp

Do: Praca w chwilówkach

Postprzez marcus » 12 Maj 2016, o 19:30

Jak lubisz wciskać ludziom produkt, który część z nich doprowadzi do wizyty komornika to całkiem trafione zajęcie ;) A tak serio, to oczywiście wszystko zależy od Ciebie, jednak prawda jest taka, że po chwilówki w dużej mierze zgłaszają się osoby, które nie mogą dostać zwykłej pożyczki / kredytu, np. ze względu na złą sytuację finansową lub zła historię kredytową. To oznacza, że mogą tez mieć problem ze spłaceniem chwilówki, a wtedy naliczana jest solidna marża i delikwent wpada w konkretne zadłużenie...
marcus

Wróć do Czytniki e-booków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość