Promocje w Virtualo

- jeśli zastanawiasz się, jaki ebook reader / e-czytnik kupić, zajrzyj do tego działu koniecznie

Promocje w Virtualo

Postprzez Virtualo » 21 Lis 2012, o 18:55

U nas ciągle nowe promocje, aktualnie ebooki wydawnictwa Wielka Litera o 35% taniej, słowniki 20% taniej i najnowsze premiery także w świetnych cenach. Zapraszamy :)
Virtualo

Coś więcej o czytnikach

Postprzez Jan Bielski » 22 Lis 2012, o 16:51

Cześć Virtualo,
Trzeba przyznać, ze bardzo fajną macie tą e-bookownię. Jest w czym wybierać.
Czy możesz napisać coś na temat czytników kolorowych? Kiedyś zastanawiałem się nawet nad zakupem e-czytnika. Wyczytałem w necie, że są nawet i kolorowe wyświetlacze. Ale czy to ma sens? Czy to już czasem nie przestaje być e-czytnik wtedy? No bo przecież cały widz polega na tym, żeby nasze oczy męczyły się jak najmniej... :?:
Jan Bielski

Kolorowe czytniki

Postprzez Virtualo » 26 Lis 2012, o 15:49

Zacznijmy od tego, że kolorowe czytniki w większości posiadają zwykłe ekrany LCD czyli męczą wzrok i nie są właściwie przystosowane do wielogodzinnego czytania. Po drugie użytkownicy narzekają na powolność ich działania. Z najnowszych doniesień wiadomo już, że w przyszłym roku pojawi się kolorowy czytnik PocketBook z podświetleniem i wyposażony w e-Ink Triton. Dodatkowo ma posiadać wyświetlacz 8 calowy oraz możliwość wyświetlania 4096 kolorów. Dlatego może warto jeszcze poczekać z zakupem na rozwój rynku kolorowych czytników kiedy wybór będzie większy :)
Virtualo

Albo e-czytnik, albo tablet

Postprzez Geronimusek » 26 Lis 2012, o 23:26

Hej,
Ja nie rozumiem tego "przechodzenia" czytników na kolorowy ekran. Jeśli ktoś wymyślił technologię e-papieru, i ma to być czarno białe, to niech takie będzie. Albo ktoś kupuje czytnik za 400 złotych, i sobie tylko czyta komfortowo. Albo kupuje tablet i bawi się wszelkimi innymi rzeczami na czele z przeglądaniem Internetu.
E-czytnika osobiście nie mam, ale siostra ma i naprawdę mi się to podoba. Czyta się świetnie. Jeżeli kiedykolwiek kupię, to NA PEWNO nie kolorowy czytnik. :shit:
Geronimusek

Kolorowe czytniki

Postprzez Virtualo » 27 Lis 2012, o 09:03

@Geronimusek ,
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pożyczanego e-czytnika, mamy nadzieję, że wkrótce zdecydujesz się na jego zakup :)
Oczywiście po części masz rację, wiele osób nie lubi wszelkiego rodzaju "udziwnień", ale znajdzie się też grupa, która lubi, gdy sprzęt ma coraz to nowsze opcje. Tak jak już pisaliśmy, jeśli ktoś jest chętny na zakup kolorowego czytnika, to lepiej z tym poczekać, aż pojawią te, które będą posiadać technologię E-Ink, jest ona bardzo ważna dla naszych oczu. Na szczęście, wybór jeśli chodzi o czytniki jest coraz większy i każdy z pewnością może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie :)
Virtualo

Wróć do Czytniki e-booków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość