Utrudniony dostęp do Google Play

- wszystko o sklepie Google Play, czyli sklepie z aplikacjami na Androida (dawniej: Android Market)

Utrudniony dostęp do Google Play

Postprzez macarena_1983 » 19 Lis 2012, o 23:00

Hej,
Nie wiem co jest, ale przeważnie wieczorami to się dzieje - że nie mogę wejść do Google Play. To znaczy za, którymś tam razem się połączy, ale nie "od kopa".
Czy ktoś z Was ma może podobny problem? Czy to może być coś w rodzaju "przeciążenia linii"? Jak się tak parę baniek userów na raz zaloguje, to i serwery lekko przymula. Może to przez to? :sorry:
Dodam jeszcze tylko, że w czasie tych problemów net śmiga prawidłowo.
macarena_1983

Trzeba dwa razy spróbować

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 22 Lis 2012, o 16:17

Cześć,
Też tak czasami miewam, chociaż ostatnio coraz rzadziej. Może to być tez problem z chwilową przerwą w dostawie połączenia internetowego od Twojego providera. Inna przyczyna jaka mi przychodzi do głowy to słabszy zasięg WiFi. Miejscami tablet może gdzieś trochę gubić sygnał z routera. W laptopach ten sygnał może być nieco silniejszy, niż w tabletach.
Jeśli jednak po chwili wszystko wraca do normy - czyli możesz wejść do Google Play - to ja bym się tym specjalnie nie przejmował. :expert:

PS. Pisałem posta - ale w innym miejscu - o całkowitym braku dostępu do Google Play - to była akurat wina nieprawidłowej daty.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

nie mam

Postprzez maniak » 15 Mar 2013, o 22:24

Ja nigdy nie miewam takich problemów, czy to na smartfonie czy na tablecie. Zawsze ładnie pięknie się ładuje. Jedynie jest wolniej jak jestem w domu daleko od routhera i zasięg wifi jest słabszy. Innych problemów nie mam ;)
maniak

Wróć do Google Play

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość