Jak znaleźć program w iOS?

- system operacyjny firmy Apple stosowany w legendarnym iPadzie - jaki jest? czy aż tak dobry, jak mówią?

Jak znaleźć program w iOS?

Postprzez Darek Pe » 12 Lip 2016, o 12:38

Witam, na co dzień od zawsze korzystam z windowsa, a wlaśnie przyszło mi zainstalować program na iOS, na maczku. Tyle że, że tak powiem - instalacja wymaga podmiany jednego pliku z rozszerzeniem .framework - mimo ze wszystko się zainstalowało, to pliku za cholerę nie mogę znaleźć, podobnie jak całej ścieżki podanej w instrukcji. Próbowałem wpisywać nazwę pliku albo ściezkę w wyszukiwarkę, ale nic nie znalazło.

Plik, ktory muszę zlokalizować to [xxxx].framework i nawet jest podana ściezka: Application_Name.app/Contents/Frameworks/

Niestety jakoś na iOS-ie nie mogę tego znaleźć. Czy ktoś może łopatologicznie przedstawić krok po kroku co kliknąć, żeby znaleźć się w tym miejscu podanym w ścieżce?

Dodam, że znalazłem miejsce, w którym w jakimś "eksploratorze plikow" było widać kategorię Programy (iOS jest w wersji PL), ale ani ściezki, ani pliku i tak nie udało mi się zlokalizować.

Wszelkie podpowiedzi mile widziane ;)
Darek Pe

Do: Jak znaleźć program w iOS?

Postprzez GrimPiece » 14 Lip 2016, o 18:57

nie możesz tego znaleźć poniewaz, aplikacje iOS mają inną strukturę niż w windows. Inna jest też hierarchia plików. W windows wszystko jest "na wierzchu", jak przeniesiesz jakiś plik to przestaje działac. W iOS program jest "w całości" w postaci jednego pliku. Żeby dostać się do miejsca, którego potrezbujesz, musisz kliknąć prawym (albo ctrl + lewy) na program i wyświetli się menu. Tam już możesz wejść w contents.
GrimPiece

Wróć do iOS

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość