Co Apple dalo pracownikom na prezent swiateczny?

- to wręcz synonim tabletu; iPad jest marzeniem wielu osób, fascynacja Apple nie słabnie, legenda ciągle żywa

Co Apple dalo pracownikom na prezent swiateczny?

Postprzez Gracja » 27 Lis 2012, o 23:00

Na prezent swiateczny na Boze Narodzenie w 2011 roku pracownicy sklepu Apple otrzymali sweterek na ktorym jest logo firmy. Sweterek jest wykonany z tak taniego i tandetnego materialu (sztuczne wlokno), ze bardzo sie elektryzuje. Sprzedawcom w sklepie Apple nie wolno nosic sweterka w sklepie firmowym: wyladowania elektryczne moglyby zaszkodzic cennemu towarowi, wystawionemu na polkach sklepowych....
Zrodlo: "Der Spiegel"
Gracja

Cóż za rozrzutność...

Postprzez macarena_1983 » 27 Lis 2012, o 23:31

No nie powiem, rzeczywiście Apple postarało się. Co z tego, że tani materiał? Przeciez to nie ważne. Ważne żeby z duma paradować z emblematem nadgryzionego jabłuszka na piersi. Szkoda że nawet w firmie nie można. hahahahaha :drunk:
Kurde - no przecież kryzys się jeszcze nie skończył, no nie? Apple ciągle dostaje sygnały z rynku, że Android go dogania w udziałach, więc nie może trwonić pieniędzy na zbyt drogie prezenty świąteczne :sorry:
macarena_1983

Różnie bywa

Postprzez Jan Bielski » 2 Gru 2012, o 18:20

Cześć,
Sam pracowałem w dużej korporacji branży elektronicznej ( nazwę pozwolę sobie zataić) i bywało różnie. To znaczy były lata (chyba jeszcze przed sławetnym kryzysem gospodarczym :kibel: ) kiedy pracownicy ( ja też :brawo: ) dostawali sporo. Na przykład bardzo fajna kurtkę zimową, i to nie za 50 zł. Polary z tkaniny termoaktywnej warte 300-400zł. Koszulki firmowe na porządku dziennym.
Pomału to się kończyło, coraz mniej i mniej. Aż w końcu niemal zupełnie wygasło. Już tam nie pracuję, więc co jest teraz - nie wiem. Ale nie przypuszczam, że coś się zmieniło na lepsze. Teraz wszyscy "zaciskają pasa." :shit:
Jan Bielski

prezent

Postprzez maniak » 15 Mar 2013, o 22:35

Prezent to prezent, nie warto wybrzydzać. Jednak lepiej by było jak koszulki by nie elektryzowały, a pracownicy nosili je w sklepach. Fajnie wygląda obraz gdy wchodzi się do sklepu firmowego i każdy pracownik jest w koszulce z logiem firmy. Widać wtedy profesjonalizm.
maniak

Do: Co Apple dalo pracownikom na prezent swiateczny?

Postprzez marcus » 23 Maj 2015, o 18:33

@maniak a ja myślę, że właśnie można powybrzydzać - bo lepiej już nie dostać nic niż dostać bardzo słaby prezent, po którym od razu widać, że nikt nie myślał o obdarowanym tylko o chciał coś odpierdzielić (żeby nie było, że nie dali) a przy okazji jeszcze ugrać trochę marketingowo.
marcus

Postprzez alexwaston » 14 Wrz 2016, o 09:12

2015, pracownicy giganta z Cupertino otrzymali słuchawki urBeats, a także dziewięć miesięcy subskrypcji Apple Music. Prezent wraz ze słuchawkami to koszt około 190 dolarów.
alexwaston

Postprzez Remigiusz » 13 Paź 2017, o 11:05

A co my dostajemy w "prezencie" do wypłaty? Jak nie jesteś górnikiem, albo urzędnikiem państwowym to pewnie co najwyżej opieprz. - tak wygląda to przynajmniej u mnie.
Remigiusz

Postprzez juven_tsy » 17 Paź 2017, o 14:46

U nas są bony do różnych sklepów. Na stówkę, czasem dwie... Ciekawe co będzie w tym roku.
Awatar użytkownika
juven_tsy

Miejscowość: Szczecin

Wróć do iPad

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość