Aplikacje na Androida na tabletach z Windowsem

- dowiedz się, jak ściągać z sieci gry i programy

Aplikacje na Androida na tabletach z Windowsem

Postprzez Darek Pe » 10 Paź 2014, o 18:14

Witam, czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa instalacji aplikacji z androida na windowsie na urządzenia mobilne? Da się to jakoś normalnie zainstalować? Czy w ogóle da się to zrobić? Lub czy może te same instalacje są dostępne w jakimś windowsowym sklepie? Jak ktoś ma doświadczenie w tabletach z windowsem albo wie coś na ten temat to proszę o podpowiedź :D :D
Darek Pe

Do: Aplikacje na Androida na tabletach z Windowsem

Postprzez GrimPiece » 11 Paź 2014, o 19:46

Niektóre aplikacje zapewne są te same co na androida chcoiaż nie przeglądałęm windowsowego sklepu - cale życie na androidzie ;) przynajmneij jeśli chodzi o tablety.

Poza tym najlepszy rzowiazaniem będzie emulator, podobno dobrze sprawdza się Bluestacks.
GrimPiece

Postprzez marcus » 24 Lut 2015, o 22:48

emulacja przede wszystkim. tylko emulatory zawsze trochę zamulają - warto o tym pamiętać. Poweidzmy, że jakaś wymagająca gierka, która szłaby w miarę płynnie na Twoim tablecie z windowsem, ale jest tylko na androida, przez emulator może przycinać. Ale zrobić się da ;)
marcus

Postprzez konaro167 » 18 Cze 2015, o 13:00

Wiem, że wiele popularnych gier na ios ma swoje odpowiedniki na androidzie i odwrotnie. Domyślam się że w przypadku windowsa i androida jest podobnie, chociaż w sklepie windowsa jest dużo mniej aplikacji w porównaniu do androida.
konaro167

Postprzez jan.dyban » 5 Sie 2015, o 09:31

Mnie jakoś wcale tablety nie pociągają. Staroświecki jestem.
jan.dyban

Wróć do Jak ściągać i instalować aplikacje i gry do tabletów?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość