>10', Win8, wystarczająca wydajność. do 2500zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

>10', Win8, wystarczająca wydajność. do 2500zł

Postprzez bartekpartek » 6 Wrz 2015, o 11:36

Hej wszystkim użytkownikom tego zacnego forum,

szukam tableta, który pozwoli mi wygodnie pracować w pakiecie biurowym i będzie wystarczająco szybki do komfortowego przeglądania internetu. Do tej pory pracowałem na tablecie firmy Lenovo model Yoga 2 z windowsem. Tablet spisuje się ok natomiast jest zbyt mały. Nie interesują mnie wynalazki z przekręcaniem klawy- chciałbym móc ją swobodnie odłączyć od tabletu.

Potrzebuję :

- ekranu większego niż 10 cali
- dobrej klawiatury
- złącza hdmi/micro hdmi, usb/micro usb
- dobrego czasu pracy na baterii,
- windows !
- 3g może być, choć niekoniecznie,
- co by wydajnościowo nie ustawało tabletowi Yoga 2 win.

Widełki cenowe to od 1000zł do nawet 2500 zł, chciałbym mieć po prostu wybór.

Uprzejmie dziękuję za wszystkie Wasze propozycje
Bartek.
bartekpartek

Do: >10', Win8, wystarczająca wydajność. do 2500zł

Postprzez jacek111 » 7 Wrz 2015, o 15:51

Jeśli Yoga Ci generalnie odpowiada, to jest też dostępna w wersji 13" za ok 2 tys. (w sumie nie wiem co ma w środku - na pewno design z baterią w pogrubionej krawędzi jest podobny), klawiaturę trzeba dokupić osobno. Samsung ma tez Note Pro w wersji 12 albo 13" cali (nie jestem pewien) - to też bardzo dobry tablet, podobnie jak trochę starszy Sony Vaio, który jest od razu z klawiaturą, którą można odłaczyć.

Ogólnie nie ma wielu tabletów większych niż 10", więc proponuję Ci wklepać odpowiednie filtry w jakimś skąpcu albo innym ceneo i wybrać coś co Ci odpowiada cenowo i pod względem parametrów.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości