Asus vs Dell 7'

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Asus vs Dell 7'

Postprzez piross » 15 Lip 2014, o 15:53

Witam
Proszę o pomoc przy wyborze pomiędzy: Asus MeMO Pad HD 7 - 16gb, 450zl, Dell venue 7 -8gb 400zl , a MODECOM FreeTAB 7800 - 16 gb 400zl. Wszystkie 3 są w podobnej cenie ;/ W przypadku asusa na minus jest brak OTG i słabsza wydajność w grach i start android w porównaniu z dellem. Za delem przemawia właśnie wydajność ;) i OTG. Modkom plasuje się na ostatnim miejscu nie mam jakoś przekonania do tej firmy.
Proszę o pomoc ;) :glupek2:
piross

Asus vs Dell 7'

Postprzez GrimPiece » 15 Lip 2014, o 19:40

właściwie to już udzieliłeś sobie kompletnej odpowiedzi;) dell jest najlepszy z tej trójki, modecomy czasem zbierają dobre recenzje, ale waerto pamiętać, żę to jednak chińczyki i własnie przed chwilą odpisałem kolesiowi, który dostał modecoma uszodzonego już na starcie... to dość symboliczne;) Dell ma chyba jedynie taki minus, że ekran nie ma dużej jasnosci maksymalnej i w słoncu może się trochę ciężko czytać... Poza tym jednak to naprawdę dobry tablet i jeszcze się spotkałem, żeby ktoś na niego narzekał.
GrimPiece

Asus vs Dell 7'

Postprzez piross » 15 Lip 2014, o 21:03

martwi mnie mała pamieć wewnętrzna dell-a tylko 8 gb i brak możliwości zapisu aplikacji na karcie sd no i matryca i bateria przy której asus lepiej wypada. Asus z kolei ma w tej wersji 16gb i możliwość zapisu aplikacji na sd ;/ nie mówiąc o matrycy i baterii. I bądź tu mądry.
piross

Asus vs Dell 7'

Postprzez jacek111 » 16 Lip 2014, o 18:55

ja bym też brał Della, ale głownie po to, zeby w gierki lepiej się grało. Jest też lżejszty i cieńszy od memopada - więc troszkę wygodniejszy w użyciu. Memo natoiast ma jeszcze lepszy aparat. - aczkolwiek wątpię, żeby dało się nim osiągnąc jakąś sensnowną jakość zdjęć. Właściwie trudno coś doradzać, jeden i drugi jest ok. Raczej się musisz po prostu zastanowić, które zalety są dla Ciebie ważniejsze i do czego go bęzdiesz głownie wykorzystywać.

Przy okazji - jak się trochę pokombinuje to są sposoby na to, zeby zrobić kartę jako pamięć wewnętrzną. Aczkolwiek wymaga roota i trochę zachodu.
jacek111

Asus vs Dell 7'

Postprzez piross » 17 Lip 2014, o 15:34

a jakby do tych 2 dodać do porównania jeszcze 8-calowego Acer Iconia A1-810 - 16 gb teraz koszt około 500zł?
piross

Asus vs Dell 7'

Postprzez Masters12 » 17 Lip 2014, o 16:29

Proponuje zapoznać się z tym artykułem :)
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... -test.html
Masters12

Asus vs Dell 7'

Postprzez marcus » 17 Lip 2014, o 22:45

Jak interesują Cię ośmiocalówki to z kolei polecam della venue 8". Procek ma mocniejszy od tego Acera (Dell jest na Intelu), ekran ma wyższą rozdzielczość tez w Dellu. Aczkowliek musiałyś znowu trochę dołożyć. Jeśli to jest granica finansowa, które już nie masz zamiaru przekraczać to ten Acer też jest ok.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości