Budzetowy tablet

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Budzetowy tablet

Postprzez ksg193 » 10 Lip 2013, o 23:37

Witam wszystkich serdecznie. Mam do Was wielka prośbę. W najbliższym czasie planuje zakup tzw. budżetowego tableta. Przeczytałem juz wiele recenzji i mam na oku 3 tablety: Kruger&Matz KM0793, Prestigio Multipad Pro Duo( ten z t-mobile ) oraz Acer Iconia B1 . Co sadzicie o tych tabletach, który z nich wg. Was jest najlepszy. Oczywiście tablet będzie wykorzystywany głównie do gier i przeglądania internetu. Wasze propozycje też są mile widziane.
ksg193

Acer, Prestigio, Kruger

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 12 Lip 2013, o 00:15

Dokładnie w takiej kolejności bym ustawił te modele. Acer jest tutaj poza konkurencją, jednak on nie należy raczej do budżetowych.To wyższa półka, Także cenowa. Jeśli chodzi o Prestigio, to jest to niezły poziom budżetowy. Z tego co widzę, to ludzie nawet sobie chwalą te tablety. W przypadku ostatniego modelu Krugera, to bym był ostrożny. Oni raczej lepsze robią ładowarki do tabletów, czy inne akcesoria, niż same tablety.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Budzetowy tablet

Postprzez ksg193 » 12 Lip 2013, o 10:34

Slyszalem o Prestigio, ze są problemy z ekranem, tzn. nie reaguje za pierwszym razem... Wiesz coś o tym?
ksg193

Budzetowy tablet

Postprzez ksg193 » 12 Lip 2013, o 10:39

A moze jakieś własne propozycje? ;)
ksg193

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości