co wybrać? problem. lenovo kiano samsung? ;/

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

co wybrać? problem. lenovo kiano samsung? ;/

Postprzez czekolajda » 28 Lis 2014, o 19:14

Witam.
Chciałabym zakupić tablet kwota jaką chcę przeznaczyć to do 800 zł. Ważne jest dla mnie aby bateria w nim w miare długo trzymała. Tablet będzie służył głównie do śmigania po necie, więc najlepiej gdyby miał 3G/LTE. Gry z dużymi wymaganiami nie będą instalowane, więc to mnie nie interesuje. I najlepiej aby miał 10 cali. Zastanawiam się nad Kiano intelect, nad Lenovo a10 a7600 oraz może nad jakimś Samsungiem? Co polecacie? Nie mam pojęcia co wybrać...
czekolajda

Do: co wybrać? problem. lenovo kiano samsung? ;/

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 28 Lis 2014, o 22:34

Jeśli masz akurat takie wymagania, polecam Ci zakup używanego Samsunga. Choć za 800zł to kupisz Tab 2 10,1" z 3G nawet nowego.
Spełni Twoje oczekiwania. Nie będzie miał najnowszego Androida, ale to dla Ciebie bez znaczenia.
W zasadzie o tabletach Samsunga można pisać w samych superlatywach.
Zobaczymy, co inni Ci doradzą.
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Do: co wybrać? problem. lenovo kiano samsung? ;/

Postprzez GrimPiece » 29 Lis 2014, o 14:22

Paweł 'krzywy' Krzyworączka napisał(a):W zasadzie o tabletach Samsunga można pisać w samych superlatywach.

W samych superlatywach na pewno o Note czy S, ale o galaxy tabach co jakiś czas słychać o przypałach z bateriami. Oczywiscie trudno powiedzieć, jak wielu modeli to dotyczy i po jakim czasie użytkowania, jednak mam wrażenie, ze wątki typu "bateria w Lenovo" czy "... w Asusie" się nie ładuje na tym i na innych forach pojawiają się rzadziej niz w przypadku Samsungów.

Inna sprawa, że zawsze jest gwarancja.

@czekolada z dwóch, któe wymieniłaś na pewno w pierwszej kolejnosci brałbym lenovo a nie kiano - ta ostatnia marka jest dobra, gdy chcesz kupić sprzęt za 200-300 zł, ale jak masz wiecej kasy to lepiej coś markowego. Skoro tab ma Ci służyć głównie do przeglądania neta to ja polecam też Lenovo Yoga - masz tu przyzwoitą wydajność, dobre wykonanie i bardzo, bardzo dobrą baterię. Generalnie urządzenia Lenovo długo trzymają na baterii, ale zdaje się, że Yoga jest mistrzem pod tym względem. No chyba, że będziesz korzytać głownie w domu, to oczywiscie ma to mniejsze znaczenie. Do 800 zł dostaniejsz Yogę 8" z 3G albo 10" bez 3G. Jest też wersja 10" 3G ale trochę droższa (zawsze można poszukać lekko używanej).
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości