Czy Lenovo Yoga 2 może zastąpić laptop?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Czy Lenovo Yoga 2 może zastąpić laptop?

Postprzez PanChow » 12 Paź 2015, o 16:32

Witam! Będzie mi on potrzebny na studia do przeglądania internetu,pisania prac i do ściągania i słuchania muzyki.No i właśnie-nigdy wczesniej nie miałem styczność z taką "technologią" i nie wiem czy na takim tablecie mogę np.ściągnąć muzyke z YouTube i czy starczy mi pamięci na wszelakie notatki itd.Wolałbym tableta ze względu na jego mobilność i to że ma apart.Więc ponawiam pytanie z tematu:czy Lenovo Yoga 2 z WIN8 jest w stanie zastąpić laptopa?Albo ewentualnie może jeszcze mi polecicie inny tablet z doczepianą klawiaturą i win8 do 2000 zł?

Pozdrawiam i z góry dzięki za porade. :)
PanChow

Do: Czy Lenovo Yoga 2 może zastąpić laptop?

Postprzez jacek111 » 13 Paź 2015, o 18:33

tablet jest dobry, jak będizesz chciał porobić notatki na wykładach, nagrać wykład ewentualnie albo zdjęcia notatek od kogoś z roku itp. Ale jeśli masz zamiar pisać na nim licencjat to nie polecam - jednak za mały ekran na tyle pisania. Co najwyżej jeśli nie chcesz ze sobą wozić lapka to można mieć tablet np. w pociągu i wtedy napisać 2-3 strony pracy, ale tak to "dużych" zadań to raczej stawiałbym na laptopa.

Pamięć - to zależy, jaką wersję tabletu kupisz. Podobnie jak ze smartfonami czy laptopami tablet może mieć 4 GB pamieci albo pińćset.

Z pewnością za to tablet nadaje się do grania podczas co nudniejszych wykładów :D

Jak na studia to brałbym włąśnie Yogę, bo naprawdę długo trzyma na baterii. Do tej pory siedziałem głównie na androidzie, ale z tego co wiem Jak bierzesz tablet z win 8.1 to wszystko działa tak samo jak na laptopie z tym systemem, wiec i możliwosci masz takie same.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości