Czy warto kupić tablet?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Czy warto kupić tablet?

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 16 Gru 2012, o 22:58

Witam,
Wiele osób zadaje sobie takie pytanie: czy opłaca się kupić tablet?
Co trzeba zrobić, zęby się o tym przekonać? Przede wszystkim warto przeanalizować wszystkie aspekty przydatności tego urządzenia.
Takie jak m.in.
    mobilność tabletu,
    system jakim dysponuje tablet,
    jakość matrycy,
    czy tez wielkość wyświetlacza.

Musimy sobie zadać pytanie podstawowe: czy takie coś jak tablet jest nam potrzebne?
Wiele osób używa tabletu zamiennie z komputerem stacjonarnym, czy tez laptopem, Po prostu na tablecie pracują poza domem.
Niektórzy kupują tablet jedynie do zabawy i rozrywki.
O możliwosciach i zaletach tabletu piszemy w naszym najnowszym artykule na blogu.
Zapraszamy.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Ciekawy artykuł

Postprzez macarena_1983 » 17 Gru 2012, o 23:07

Hej,
Właśnie przeczytałam podany artykuł na blogu. Naprawdę fajnie napisane i przejrzyście. Czarno na białym wyłuszczone, jakie są zalety tabletu. Ja akurat jestem zdecydowaną zwolenniczką tabletu. Odkąd go kupiłam - o wiele częściej używam, niż swojego laptopa.
Jednym z głównych powodów jest to że system w tablecie się szybciej uruchamia... Może to trochę dla niektórych nie ma specjalnego znaczenia, ale mnie wkurza, gdy mój lapek startuje ze dwie minuty. To samo przy zamykaniu systemu. Fakt, ze może mam przeładowane różnymi aplikacjami, ale i tak jest moja cierpliwość wystawiona na próbę. :shit:
macarena_1983

warto

Postprzez kristoffer » 9 Mar 2013, o 02:41

Ja sądzę, iż zakup tabletu jest opłacalny, gdyż jest on na tyle mobilny, że możemy go zabrać w każde miejsce.
kristoffer

tak

Postprzez maniak » 27 Mar 2013, o 14:19

Pewnie, że warto. Sam mam tablet od bardzo dawna. Już wiele razy wymieniałem je na inne modele i innych producentów. Nie wyobrażam sobie jednak teraz życia bez tabletu. Urządzenie bardzo praktyczne.
maniak

tablet

Postprzez Evoq_com_pl » 8 Maj 2013, o 15:44

Każdemu wydaje sie,że to zbędne urządzenie,jednak nic bardziej mylnego i już wiele osób się o tym przekonało. Podstaw to wybrac tylko dobry tablet,taki który będzie dla nas odpowiedni i spełni nasze wymagania.
Evoq_com_pl

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 16 gości