DELL Venue 7 3G

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

DELL Venue 7 3G

Postprzez dawid121213` » 4 Maj 2015, o 18:24

Witam, nie wiem czy pisze w dobrym dziale, w każdym razie to jakiś problem. mam zamiar kupić sobie ten tablet (wersje z 2 gb ram ), i moje pytanie czy ktoś go ma, czy można z niego dzwonić i pisać sms? czytałem recenzje tych tabletów w wersji 1RAM i tam nie można chyba było pisać ( pomimo że miał moduł 3g) czy te 2 gb ramu dadzą coś na tym procesorze?

link do tabletu: http://www.mediamarkt.pl/tablet-dell-venue-7-3g,id-942292#opinie
dawid121213`

Do: DELL Venue 7 3G

Postprzez Raffii » 5 Maj 2015, o 00:05

Tablet jest bardzo podobny i prawdopodobnie nie można z niego dzwonić i pisać sms-ów. Działanie modemu, który jest wbudowany w taki tablet można porównać do tego, który jest wpinany w USB komputera. Niby 3G, a nie zadzwonisz z niego. Z tego co pamiętam to część tabletó Asus posiada możliwość dzwonienia oraz tablety Samsunga miały taką funkcję. Większość tabletów Dell, Lenovo itp nie posiada funkcji dzwonienia.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Raffii

Do: DELL Venue 7 3G

Postprzez marcus » 6 Maj 2015, o 15:57

Z tabletów Asusa to na pewno Fonepad ma takie opcje i tak wspomniane Samsungi. Chyba z memo pada można tez pisać, ale głowy sobie nie dam uciąć. Na tyle na ile się orientuję, nie ma wersji Dell Venue, która obsługuje eski i dzwonienie (lub jedną z tych możliwości).

Oczywiście jak masz 3G to zawsze pozostaje np. Skype (a ze Skype'a w sumie można dzwonić na telefony przy dodatkowej opłacie - ale nie testowałem tego w wersji na tablecie).

Poza tym Dell Venue 7 to dobry tablet - bardzo wydajny jak na tę półkę cenową, solidnie wykonany, bateria mogłaby dłużej trzymać (ok 5h pracy - bardzo przeciętny wynik), i ekran podobno ma dla niektórych zbyt niską jasność maksymalną (jeśli będzie użytkowany w pomieszczeniach to nie przeszkadza).

Dell Venue 7 tu się często przewijał. Wklep w wyszukiwarkę forum i powinieneś znaleźć trochę info. Parę osób go kupiło, z tego co pamiętam (ale raczej nie piszą regularnie na forum, więc mogą nie odpowiedzieć na pytania). Radzę też sprawdzić dział "kupiłeś tablet. Pochwal się" - tam chyba 2-3 osoby też pisały swoje wrazenia na temat Venue 7 / 8.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 13 gości