Dla 4 latki

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Dla 4 latki

Postprzez sasetka » 5 Kwi 2013, o 15:36

Witam. Jestem kompletnie zielona jeśli chodzi tablety i inne nowinki technologiczne. Ale moja córka zażyczyła sobie tableta na 4 urodziny. Nie mam pojęcia jaki kupić a nie chce iśc do sklepu i robić z siebie idiotki. Głownie tablet będzie używany do
- gier dosyć prostych (np. angry birds) chodzi w końcu o 4 latkę
Chciałabym żeby
- można było korzystać też z internetu,
- słuchac muzyki,
- oglądać bajki
- i może żeby nie należał do najmniejszych.
Co możecie polecić w granicach 500-600 zł? Córa molestuje mój telefon ściąga mi kucyki pony i inne girki więc wolałabym żeby miała już tego tableta i mogła na nim robić to co na telefonie.
Proszę o pomoc tak żebym nie kupiła jej badziewia który w akcie złości roztrzaska o podłogę.
sasetka

tablet

Postprzez Evoq_com_pl » 8 Maj 2013, o 15:41

Zastanów się czy to dobry wybór-z doświadczenia wiem,ze tablet dla dziecka szybko się nudzi,wiec może rozpatrz to także pod kątem ewentualnie użytkowania przez Ciebie. Np taki model
http://www.evoq.com.pl/index.php/pl/str ... -qpad-710a
Evoq_com_pl

można znaleźć za 200

Postprzez ricochet » 19 Maj 2013, o 17:17

z takimi wymaganiami to najlepiej poszukać "biedronkowych" za 200-300 zł, jest watek na forum o tym.
ricochet

Tablet

Postprzez Evoq_com_pl » 6 Cze 2013, o 17:00

No można też podejść do tego właśnie w ten sposób,ale czy warto płacić 200zł i wydawać na coś c zaraz się zniszczy? Moim zdaniem absolutnie nie.
www.Evoq.com.pl
Evoq_com_pl

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości