do pracy z lte

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

do pracy z lte

Postprzez monikaluk » 18 Sie 2014, o 14:25

cześć, będzie to mój pierwszy tablet, więc trochę błądzę, po zapoznaniu sie z opiniami widzę że to raczej narzędzie odtwórcze więc zmieniłam trochę profil poszukiwań. Obecnie szukam tabletu, który będzie:
- pozwalał na przeglądanie plików pdf, word,. power poin, excel,
- miał lte, mam juz abonament
-filmów oglądam mało, albo raczej wcale, podobnie z grami, czy aparatem
- miał nawigację, ale to raczej dodatkowo
-rysik, może wykorzystam, ale to bardzo opcjonalnie

co do matrycy to nie wiem, czy lepsza bedzie 8 czy 10, będe z niego korzystała tylko poza domem, więc chyba lepszy będzie 8cali??
cena, myslę że do 1500 pln przeżyję, ale oczywiście im mniej tym lepiej.
głownie czytałam o samsungach, ale przeglądając forum widziałam dużo innych propozycji, z tym że większość nie miała lte

Bardzo dziękuję za Waszą pomoc
monikaluk

do pracy z lte

Postprzez GrimPiece » 18 Sie 2014, o 20:45

poza Samsungami to w miarę tani i bardzo sensowny tablet z 3G to LEnovo Yoga B8000. Z tego wiem, co ma też dobrą baterię. Co do nawigacji nie jestem pewien, ale jest ten GPS. Rysik można właściwie wykorzystać na każdym tablecie.

z droższych Galaxy Note 10 2014 jest na pewno w wersji z 3G. ale wtedy chyba kosztuje ponad Twój budżet, wersja bez jest dostepna już za ok 1450 zł. Ale jeśli ma być do pracy, to warto - pytanie oczywiscie do jakiej, ale zazwyczaj jak ktoś szuka biznesowego tabletu, to mu ten Note pasuje.

Google Nexus ma 3G, świetny ekran i świetna wydajność i jest stosunkowo tani - tyle że to po pierwsze 7", wiec nie wiem czy Ci odpowiada (jak na mnie jest ok w teren, choć niektózy uważają, że to za mało). Druga srpawa - nie ma wejścia na kartę SD, więc wszelkie doc, pdf i tak dalej przez USB, chmurę itp będzie trzeba przesyłać.
GrimPiece

do pracy z lte

Postprzez monikaluk » 18 Sie 2014, o 22:27

samsungi sa teraz w dobrej cenie na allegro itp. dlatego o nich myślałam
co do pracy, to chodzi mi o poprawianie pilików worda, czytanie, maile, ewentualnie oglądanie powerpointa z mała edycją. do jakiejś konkretnej edycji tablet się nie nadaje, to juz wiem=wyczytałam. będę z niego korzystała praktycznie tylko poza domem w miejscach gdzie nie chce mi sie nosic laptopa. z tego względu myślałam o 8 calach, ale nie wiem z kolei czy to nie za mało.
monikaluk

do pracy z lte

Postprzez jacek111 » 19 Sie 2014, o 16:47

jak do pracy to 8" może być trochę mało. Z tą "poważną" edycją plików nie będize źle, jeśli podłączysz sobie mychę i klawiaturę, a tablet będzie na widnowsie, wtedy masz coś w rodzaju netbooka - tylko lżejsze i jeszcze mniejsze.

Coś takiego na przykład http://www.ceneo.pl/30540436#tab=spec

Aczkolwiek radzę przejść się do jakiegoś mediamarktu i popatrzeć po prsotu na rozmiary tabletów. Czasem ludzie są zaskoczeni - jendak jakiś tablet wydaje im się dość duży, albo i za mały... najlepiej organoleptycznie sprawdzić i mieć pewnosć ;) Zawsze jest też opcja kupna netbooka np 13".
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości