[7-8"][Około 600-700 Zł] [Dobra Bateria ,wyświetlacz , Do Fi

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

[7-8"][Około 600-700 Zł] [Dobra Bateria ,wyświetlacz , Do Fi

Postprzez daniupierug » 19 Paź 2014, o 20:44

Witam !
otóż planuje zakupić tablet 7-8 cali nie znam sie kompletnie na tym , nie chce kupić jakiegoś bubla , i teraz nie wiem gdzie kupić bo obecnie przebywam w Anglii ale jeżdżę często do Polski , a ceny nie sa dużo niższe chyba ze nie wiem gdzie szukać :)
tablet chce używać głównie do oglądania jakiś filmików na YT , przeglądania internetu, czasem bym w coś zagrał , i dobrze by było z jakimś porządnym wyświetlaczem bo widziałem u kumpli to rożne sa niektóre elegancko chodzą a inne jak stare telefony dotykowe
dzięki z góry za podanie modeli
Pozdrawiam :)
daniupierug

Do: [7-8"][Około 600-700 Zł] [Dobra Bateria ,wyświetlacz , D

Postprzez marcus » 21 Paź 2014, o 19:36

Od siebie proponuje Dell Venue 7 albo 8, Lenovo Yoga 8, Acer Iconia A1 albo któyś samsung - Galaxy Tab 4 na przykład. JA akurat wiekim fanem Samsunga nie jestem, ale są tacy, co sobie chwalą ich tablety.

Generalnie takie pytanie jak zadałeś pojawia się regularnie na forum, więc poprzeglądaj sobie tez inne wątki, może znajdizesz jeszcze coś ciekawego.
marcus

Do: [7-8"][Około 600-700 Zł] [Dobra Bateria ,wyświetlacz , D

Postprzez Raffii » 21 Paź 2014, o 22:50

Witam,

Ja polecam Ci tablet Lenovo A5500 z 8 calowym wyświetlaczem IPS. Bardzo dobra jakość obrazu. Tablet możesz zobaczyć w sklepie internetowym techsat24.pl
Awatar użytkownika
Raffii

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości