Dość szybki tablet HDMI do video/netu/gier, do 600zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Dość szybki tablet HDMI do video/netu/gier, do 600zł

Postprzez Bartpabicz » 5 Cze 2013, o 13:46

Witam wszystkich. Chciałbym poprosić bywalców o podsunięcie mi jakichkolwiek rekomendacji, gdyż w najbliższym czasie planuję zaopatrzyć się w tablet. Może wypunktuję najważniejsze jego cechy:

- wyjście HDMI oraz obsługa formatów filmów, najlepiej wraz z opcją napisów (koniecznie)
- wyjście słuchawkowe (koniecznie)
- wysoka rozdzielczość 1024x600 lub wyższa (koniecznie)
- szybki procesor (bądź odpowiednio dużo pamięci) pozwalający używać zwykłych aplikacji, w tym średnio zaawansowanych technologicznie gier i odtwarzania video bez przycinania (koniecznie)
- dostęp do google play (koniecznie)

No i cena. Wolałbym nie przekroczyć kwoty 600 złotych.

Co do reszty technikaliów, jestem otwarty na propozycje, gdyż brak mi wiedzy na ten temat.

Przeglądałem ofertę sklepu Platinet i przyglądałem się tabletom Omega. Interesujący wydał mi się model MID7108 (http://www.sklep.platinet.pl/OMEGA-TABLET-7-MID7108-IPS-1024x600-1G-4G-SLIM-ALU%284,12817,12951%29.aspx), aczkolwiek nie jestem pewien jaką wydajność ma ichni procesor. Jakis czas temu wyszedł model MID8500, który miał wszystko, czego potrzebowałem, niestety zniknął z rynku. Zastanawiałem się również nad tabletem Shiru Shogun 7, choć trochę zmartwiła mnie pojemność baterii i słabszy procesor.

Chciałbym się zwrócić do Was, bywalców forum, o poradę - który tablet? :) Czy znacie może jakieś marki/modele, którym mógłbym się przyjrzeć? Z góry dziękuję za wszelkie informacje! Pozdrawiam

Bartek
Bartpabicz

Tablety

Postprzez Evoq_com_pl » 6 Cze 2013, o 16:47

Jeżeli chodzi o tablety dobrej jakości,szybkie i uniwersalne do gier jak i filmów,to warto zwrócić uwagę na firmę Evoq,popatrz na ich modele,w zasadzie każdy z nich spełnia twoje oczekiwania.
www.Evoq.com.pl
Evoq_com_pl

dzięki!

Postprzez Bartpabicz » 8 Cze 2013, o 12:09

świetnie, zaraz przejrzę ich ofertę. Dzięki!

W międzyczasie, jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje, bardzo proszę o informacje. Dziękuję!
Bartpabicz

PS

Postprzez Bartpabicz » 10 Cze 2013, o 15:41

tak teraz doczytałem... czy mógłbym prosić o opinię jakiegoś forumowicza, który nie reprezentuje konkretnej firmy? Doceniam próbę pomocy, ale ze względów oczywistych polecanie tabletu innego, niż obecny w ofercie takiego sklepu, byłoby sprzecznością interesów.

Moją prośbę o opinie zatem kieruję do użytkowników pod tym względem obiektywnych, nie powiązanych interesami z żadną firmą sprzedającą tablety. Dziękuję i pozdrawiam

Bartek
Bartpabicz

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości