Dwa podobne tablety - który polecacie? Samsung a Asus

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez chicken100 » 2 Kwi 2014, o 09:36

Witam,

chciałbym w tym miesiącu kupić tablet,

zastanawiam się pomiędzy samsung galaxy tab 2 10.1 vs. Asus Transformer TF101

Obydwa są fajne, ten drugi kusi mnie klawiaturą z dodatkową baterią.

Zależy mi na mocnej baterii, pracy bez przycinania się (ale nie mówię tu o grach,bo raczej nie gram), więc tablet do pracy, ew. filmów. Ponadto fajnie jakby było 3G, ale chyba asus tego nie ma.

Jeżeli miał ktoś doświadczenie w obydwu, prosiłbym o subiektywne oceny.

Z góry dzięki,
M.K.
chicken100

Postprzez GrimPiece » 2 Kwi 2014, o 19:50

z tego co wiem, to oba te tablety są bardzo podobne - pod każdym względem, specyfikacja jest niemal identyczna. Kiedyś Galaxy Tab był droższy nawet od Transformera z klawiaturą... w sumie nie wiem ja teraz to cenowo dokładnie wygląda, ale brałbym transformera. Zwłaszcza jeśli zależy Ci na tej baterii, a jak sam zauważyłeś - keyboard ma dodatkowy zapas pewnie na 3-4 godzinki.
GrimPiece

Postprzez jacek111 » 8 Kwi 2014, o 00:21

jeśli dobrze pamiętam, to galaxy tab 2 ma też jakieś dziwaczne złącze ładowarki, a to znaczy, że w razie ewentualnej awarii trudniej Ci będzie dokupić nową. To samo, jak będziesz chciał kupić przejsciówkę, żeby ładować przez USB. Asus ma raczej standardowe porty, wiec łatwiej znajdziesz akcesoria tego typu i będą tańsze.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości