Dylemat

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Dylemat

Postprzez Mikele » 26 Sie 2014, o 16:45

Witam, chciałbym kupić tablet z funkcja dzwonienia i smsowania. Wyszukałem ostatnio tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE SM-T705.
Znalazłem również tablet Nvidia Shield, tyle ze ten tablet nie ma takiej funkcji. Nie wiem który tablet wybrac. Z jednej strony chcialbym z niego dzwonic i smsowac ale ten Shield zaintrygował mnie swoja mocą i funkcjonalnością. Zaznaczam również, że jestem laikiem w tych sprawach :P Ktory z tych tabletow byłby lepszy?
Mikele

Dylemat

Postprzez GrimPiece » 27 Sie 2014, o 20:37

Galaxy S to dobry tablet i jeśli chcesz dzownić itp to na pewno warto na niego postawić. O Nvidii jak do tej pory za wiele nie słyszałem, wiec się nie będę wypowaidać. Ale jak szukasz mocnego sprzętu na pierwszy miejscu to Google Nexus może Cię też zainteresować.
GrimPiece

Dylemat

Postprzez marcus » 1 Wrz 2014, o 18:25

odpuść sobie dzwonienie i eski z tabletu - bo z telefonu i tak nie zrezygnujesz. W koncu 8" calowej cegły nie można wszędzie targać ze sobą. Shiled zdecydowanie najlepszy tablet do gamingu aktualnie - więc brałbym go pod gry, przeglądanie neta, wideo itp - a dodatkowo jakiś słaby telefon do dzownienia i esek. To najlepszy zestaw.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 8 gości