Google/ASUS Nexus 7

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Google/ASUS Nexus 7

Postprzez elementh » 22 Lis 2012, o 22:07

Witam,
zastanawiam się na zakupem tableta 7 calowego, który służyłby do:
- przeglądania internetu (tylko wifi)
- prowadzenia notatek
- czytania
- oglądania filmów
- grania
- oraz kilka innych pierdół, które potrafi każdy tablet (dlatego ich nie wypisuję)

oraz cechowałby się:
- niską ceną!
- solidnym wykonaniem
- wysoką wydajnością

Wg mnie, wali na głowę wszystkie inne tablety z tego przedziału cenowego.
YOUTUBE RECENZJA - http://www.youtube.com/watch?v=J9YVjDK0f4Y

A Wy co myślicie o tym tablecie?
Może ktoś już ma i używa?

pozdrawiam,
Elementh
elementh

Nexus niezły

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 22 Lis 2012, o 23:37

Cześć
Rzeczywiście Nexus 7 robi wrażenie. Osobiście nie miałem go jeszcze w rękach, ale po obejrzeniu tego filmiku byłbym skłonny go kupić. Gdybym oczywiście nie miał tabletu 10 calowego.
Co do 7 calowych urządzeń, to na pewno jest jednym z liderów w tej chwili. Jedyny mankament - co zresztą podkreśla sam autor tego video - jest brak wbudowanego 3G.
Z pewnością dla kogoś, kto szuka tabletu 7 calowego, jest to jedna z najlepszych propozycji obecnie na rynku, biorąc też pod uwagę jego przystępną cenę.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Nexus

Postprzez twistet » 23 Lis 2012, o 10:26

Ja też przymierzam się do kupna tabletu na święta i jedyne co biorę pod uwagę to właśnie Nexus 7. Poczekam jeszcze tylko i zobaczę ile będzie kosztować wersja z 3g, bo znając polskie sklepy to przebicie będzie na pewno spore.
twistet

nexus z 3g?

Postprzez elementh » 23 Lis 2012, o 18:01

Co prawda na 3G mi nie zalezy bo smartfon pozwala na udostepnianie internetu przez wifi (tzw tethering), wiec i tak moge korzystać z internetu na tablrcie gdzie i kedy chcę, ale nie ukrywam, że sam chętnie bym się dowiedział jak bardzo wzrośnie cena nexusa w wersji 3G. Nie słyszałem o tym, że w ogóle taka będzie. Są takie pogłoski?
elementh

3g

Postprzez twistet » 26 Lis 2012, o 09:37

Chodzi ci o to czy Nexus 7 z 3g będzie dostępny w Polsce czy w ogóle?

Google potwierdził, że Nexus 7 będzie dostępy w konfiguracji 32GB +3g i został taki wypuszczony na rynek amerykański razem z Nexus 4 i 10
twistet

Jaka cena?

Postprzez Geronimusek » 26 Lis 2012, o 23:16

Hej,
Tylko pytanie za ile będziemy go mieć w Polsce? Gdzieś przeczytałem w necie, że powinno to być około 1300 złotych.
Czy ktoś coś wie, ma jakiś przeciek odnośnie ceny tego modelu? :?:
Geronimusek

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości