Huawei MediaPad M3 LITE

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Huawei MediaPad M3 LITE

Postprzez przyszłyinzynier » 11 Lut 2018, o 20:46

Hej, zastanawiam się nad kupnem Huawei MediaPad M3 lite tylko nie wiem czy warto.
Wybieram ten model a nie M3 8 , ponieważ zależy mi na większym wyświetlaczu, no i cena jest przystępna.
Trójka ramu wydaje mi się lepszą opcją od 2, a za tą cenę tylko ten Huawei to oferuje.

Do sedna, szukam tabletu, który będzie mi służył na uczelni do przenoszenia grubych książek i robienia notatek (z klawiaturą przenośną) , czasem będę chciała na nim porysować, ale nie musi być niesamowicie do tego przystosowany. Dodam, że w domu mam główny laptop, więc tablet nie musi zastępować komputera.
Czy za cenę do 1200 znajdę inny tablet z 10 calowym ekranem, w miarę dobrym środkiem, żebym nie musiała go wymieniać za pół roku (tabletu), nie przestarzałym androidem jak w samsungach, no i tą pamięcią ram większą niż 2 ?

Czy ktoś kto posiada ten tablet dłużej niż miesiąc mógłby się odnieść do jego sprawunku ?

z góry dziękuję za odpowiedź :)
przyszłyinzynier

Do: Huawei MediaPad M3 LITE

Postprzez IdeaMan009 » 12 Lut 2018, o 22:32

Ogólnie ten model oceniam bardzo dobrze. O ile w chwili debiutu na rynku cena była mocna zawyżona, tak teraz jest ok, do 1100 zł spokojnie można kupić nówkę. Wydajność stoi na dobrym poziomie, mimo zastosowania tylko budżetowego procka Snapdragon 435. Po otworzeniu zbyt wielu aplikacji może napotkać na delikatne ścinki, ale wystarczy dbać o pamięć i wszystko będzie dobrze. W tej cenie z nówek ciężko będzie znaleźć coś ciekawszego, zwłaszcza że Huawei ma bardzo dobre głośniki, dobry czas pracy na jednym ładowaniu, akceptowalną jakość zdjęć, szybki czytnik linii papilarnych ze wsparciem gestów
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez mickey » 13 Lut 2018, o 20:36

Do robienia notatek i przenoszenia ebooków spokojnie da radę. Tak jak wspomniałeś że masz lapka i nie będziesz za bardzo go nadwyrężał hehe.
mickey

Postprzez Geronimo » 16 Lut 2018, o 14:06

Spokojnie wystarczy
Geronimo

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 12 gości