iPad 4 czy Samsung Galaxy Note 10.1

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

iPad 4 czy Samsung Galaxy Note 10.1

Postprzez prezes » 10 Lip 2013, o 14:32

Witam szanownych forumowiczów,

Proszę o poradę, który z tych dwóch tabletów mam wybrać.
Proszę pominąć cenę zakupu jako argument - załóżmy, że cena zakupu urządzenia nie ma znaczenia.

Ma to być tablet dla 7-mio latki, która będzie go używała do gier, oglądania filmów divx, youtube, grania w gry na stronach internetowych (o ile to możliwe na tablecie) itp. Zakładam, że tablet będzie również używany przeze mnie i moją żonę do przeglądania internetu.

Rozważam zakup jednego z dwóch wymienionych tabletów, ze względu na to, że zależy mi na długim czasie pracy na baterii (tutaj wiem, że iPad jest lepszy) oraz na doskonałej płynności przy przeglądaniu internetu, przewijaniu ekranu, pomniejszaniu i powiększaniu oraz oczywiście na płynności gier. Tutaj wiem, że raczej obydwa działają bardzo płynnie.

Ważnym kryterium jest też ilość bezpłatnych gier (ale takich sensownych) oraz ceny gier płatnych. Wiadomo, że taka 7-mio latka będzie chciała co chwilę instalować jakieś nowe gry, po to, żeby pograć w nie kilka dni i skasować. Wiem, że na Androidzie jest całkiem sporo fajnych bezpłatnych gier (mam Samsunga Galaxy SII całego napchanego grami przez wspomnianą 7-mio latkę). Jak to wygląda na iPadzie ?

Czy gry na Androida w wersji na tableta różnią się od tych na telefon ? Tzn. czy jeżeli kupię grę na Androida w telefonie to będzie ona również bez dodatkowych opłat dostępna na tablecie z Andoridem ?

Czekam na opinie

Pozdrawiam
prezes

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 8 gości